Наздоганяюча вакцинація: понад 90 тисяч дітей в Україні отримали щеплення від кору

Наздоганяюча вакцинація: понад 90 тисяч дітей в Україні отримали щеплення від кору

Укрінформ
Понад 90 тис. дітей отримали пропущені раніше щеплення від кору в межах кампанії "наздоганяючої вакцинації".

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я, передає Укрінформ.

"З 17 липня по 9 вересня щеплення проти кору, паротиту та краснухи у рамках «наздоганяючої» кампанії з вакцинації проведено 91 416 щеплень. Першу дозу вакцини отримали 44 799 дітей (віком від 2 до 17 років), другу дозу отримали 46 617 дітей (віком від 7 до 17 років)", - йдеться у повідомленні.

Найактивніше, за статистикою Центру громадського здоров’я, щеплення надолужують діти віком від 2 до 6 років (48% від плану). Найбільше щеплень за попередній тиждень провели у Києві, Херсонській, Житомирській та Рівненській областях. Найменше охочих надолужити щеплення – у Чернігівській, Вінницькій, Одеській, Івано-Франківській та Сумській областях.

У межах «наздоганяючої» кампанії з вакцинації проти кору дітей, які пропустили планові щеплення, в Україні сформовано 312 мобільних бригад, що вакцинують дітей в організованих колективах та у віддалених від пунктів щеплень територіях. За попередній тиждень мобільні бригади провели 552 щеплення для дітей, які переїхали зі своїх областей до інших місць. Вакцинації для внутрішньо переміщених осіб, крім мобільних вакцинальних бригад, проводять у пунктах щеплень та у закладах «первинки».

Читайте також: Діти від 6 років без вакцинації проти кору повинні пройти два щеплення з інтервалом у місяць – МОЗ

З 6 по 9 вересня до проведення щеплень КПК було залучено 47 медичних мобільних бригад по країні. Найбільше щеплень під час виїзних вакцинальних сесій проведено у Закарпатській, Рівненській та Кіровоградській областях. Щоб записатись на вакцинацію до мобільної бригади або запросити її до громади чи організованого колективу, потрібно звернутися до Центру контролю та профілактики хвороб в області проживання чи за місцем тимчасового перебування.

Інформацію про пункти щеплень, їх адреси та графік роботи або телефони регіональних координаторів можна отримати, зателефонувавши до контакт-центру МОЗ за номером 0 800 60 20 19.

Як повідомлялося, в Україні були зафіксовані два спалахи кору. Міністерство охорони здоров'я у липні оголосило кампанію з наздоганяючої вакцинації проти кору для дітей, які внаслідок зміни місця проживання, тимчасового виїзду за кордон чи інших обставин пропустили планові щеплення.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-