Київ може отримати 1,6 млн доларів на боротьбу зі СНІДом - Кличко

Київ може отримати 1,6 млн доларів на боротьбу зі СНІДом - Кличко

1174
Ukrinform
Столиці можуть надати 1,6 млн доларів на боротьбу зі СНІДом.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко у Нью-Йорку під час міжнародної конференції щодо боротьби зі СНІДом, повідомляє прес-служба КМДА.

"І я дуже вдячний глобальному координатору програми США з ВІЛ/СНІДу, послу Деборі Біркс, яка заявила про своє бажання додатково виділити Києву 1,6 млн доларів від програми "Пепфар" для ВІЛ-програм на наступний рік. Це буде значною підтримкою для покращення надання послуг ВІЛ-інфікованим та дозволить наблизитись до цілей ЮНЕЙДС 90-90-90 в рамках Fast-Track Cities", – наголосив Кличко.

Мер зазначив, що у Києві впродовж минулого року виявлено більше 2800 випадків ВІЛ-інфекції, та лише 1300 осіб стали на медичне спостереження. Нині основне завдання - охопити більше людей тестуванням, діагностикою на ВІЛ, здійснювати профілактичні заходи та надавати необхідну допомогу хворим.

Під час конференції мер Києва зустрівся з заступником Генерального секретаря ООН із питань боротьби зі СНІДом Мішелем Сідібе та запропонував йому розповсюдити програму Fast-Track Cities, яка є ініціативою мерів світових міст, й на інші міста України.

Також відбулася зустріч Віталія Кличка з мером Нью-Йорка Біллом де Блазіо. Мер Києва подякував за організацію такої конференції, особливу увагу та допомогу Києву. Кличко також запросив мера Нью-Йорка відвідати українську столицю.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>