Прикордонники оформили майже 100 авіарейсів з учасниками та гостями Євробачення

Прикордонники оформили майже 100 авіарейсів з учасниками та гостями Євробачення

1142
Ukrinform
Прикордонники оформили майже 100 авіарейсів з учасниками та гостями "Євробачення-2017".

Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

"Заходи щодо пропуску через кордон гостей конкурсу в основному проходять у столичних аеропортах - "Бориспіль" та "Київ". Наразі прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" вже оформили в пріоритетному порядку 97 рейсів, якими прибули як учасники, так і члени команд та гості пісенного конкурсу. Всього ж до столиці вже прибуло понад 600 осіб із 41-ї країни", - йдеться у повідомленні.

Для пришвидшеного пропуску охоронці кордону збільшили кількість прикордонних нарядів та організовано зустрічають групи делегацій біля трапу літаків. Як і раніше, конкурсантів охоронці кордону супроводжують окремими коридорами та в пріоритетному порядку здійснюють процедури їх оформлення.

Крім того, через автомобільні пункти пропуску були оформлені та пропущені майже 100 вантажних автомобілів, якими доставлялося обладнання для проведення заходів пісенного конкурсу.

Особлива увага в пунктах пропуску на державному кордоні прикордонниками та іншими правоохоронними і взаємодіючими органами й надалі приділяється безпековій складовій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>