Перші репетиції Євробачення: учасників вразила сцена та якість звуку

Перші репетиції Євробачення: учасників вразила сцена та якість звуку

Укрінформ
За тиждень до офіційного старту Євробачення-2017 головна арена пісенного конкурсу напередодні відкрила свої двері для перших делегацій країн-учасниць та представників українських та іноземних ЗМІ.

Про це повідомляє прес-центр Євробачення.

"В МВЦ розпочались перші репетиції конкурсантів. Протягом дня пробні виходи на сцену відпрацюють учасники з Австралії, Азербайджану, Албанії, Бельгії, Грузії, Португалії, Фінляндії, Чорногорії та Швеції", - йдеться у повідомленні.

Конкурсанти, що вже побували на сцені МВЦ та провели репетиції, захоплені технічними можливостями арени конкурсу та якістю звуку.

"Моя перша репетиція була чудовою. Я чотири рази проспівала свою пісню, і можу сказати, що обожнюю цей звук і цю сцену. Мені було дуже комфортно з тим звуком, який я чула у своїх навушниках. Я вражена красою сцени, і щаслива, що нарешті можу стояти на ній", – розповіла учасниця з Албанії Ліндіта Халімі.

Крім цього, з учорашнього дня у приміщенні прес-центру тривають зустрічі формату “Meet & Greet”, під час яких конкурсанти у неформальній обстановці знайомляться з представниками преси, фанами та проводять короткі автограф-сесії.

Також офіційно розпочав свою роботу прес-центр, розрахований на 2000 осіб. Організатори виконали всі вимоги Європейської мовної спілки щодо його оснащення, тому він відповідає найвищим стандартам та є комфортним і безпечним.

"Ми раді вітати всіх членів делегацій та гостей Євробачення в Україні. Наша команда зробить все для того, щоб всім було комфортно”, – наголосив виконавчий продюсер Євробачення-2017 Павло Грицак.

Представники делегацій також висловили свої враження щодо рівня організації роботи різних зон МВЦ та якості сервісу.

"Цьогорічна зона делегацій мені нагадує ту, що була минулого року у Швеції. Як будовою, так і атмосферою. Дуже добре налагоджений сервіс, тому загальне враження від першого дня дуже хороше. Нам пощастило із хостес Юлією, яка допомагає і є дуже люб’язною. Сцена чудово виглядає та добре оснащена для Євробачення. Дуже сподіваюся, що наші учасники потраплять до фіналу і ми будемо задоволені як конкурсом, так і перебуванням у Києві. Бо столиця України є чудовим містом, де можна гарно провести час", – поділився враженнями представник делегації з Фінляндії Анссі Аутіа.

Сьогодні, 1 травня, о 20:00 відбудеться відкриття ще однієї офіційної локації Євробачення–2017 – EUROCLUB у Конгресно-виставковому центрі "Парковий", де пройдуть найяскравіші вечірки країн-учасниць конкурсу, фан-зустрічі та виступи відомих артистів. На Хрещатику 4 травня відкриється офіційна фан-зона Євробачення-2017 – Eurovision Village із загальною площею 13 000 метрів квадратних. Сцена Eurovision Village стане другою за величиною після головної.

Детальніше про всі події пісенного конкурсу можна дізнавайтесь у спеціальному дайджесті Євробачення-2017.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-