Сценарії для Євробачення-2017 напишуть британські шоумени

Сценарії для Євробачення-2017 напишуть британські шоумени

900
Ukrinform
Сценарії для шоу Євробачення-2017 напишуть британці Алекс Ворал (Alex Worrall) і Тім Телін (Tim Telling), вони тісно співпрацюватимуть з шоу-продюсером конкурсу Стюартом Барлоу. 

Про це повідомляється на сайті телеканалу UA:Перший.

"Сценарії для шоу Євробачення-2017 напишуть британці Алекс Ворал (Alex Worrall) і Тім Телін (Tim Telling). У співпраці із шоу-продюсером цьогорічного пісенного конкурсу Стюартом Барлоу вони створюватимуть настрій, який потім ведучі зі сцени передадуть глядачам", - йдеться у повідомленні.

Алекс Ворал - колишній голова з розробок у Granada New York, де він був автором і режисером топової програми про побачення на MTV US - Room Raiders. Згодом став головою з розробок у MTV UK & International.

Перед тим як почати писати сценарії, Ворал займався комедією розмовного жанру та виступав на Единбурзькому фестивалі. Він почав писати у різних жанрах для основних мовників Великої Британії, серед яких BBC, Channel 4, E4, Radio 4, Daily Mash, European Music Awards та Guardian. Його сценарій для фільму "Here Boy" став лауреатом призового фонду "Creative England" і згодом здобув першу нагороду на фестивалі короткометражних фільмів PromaxBDA UK Short Film Festival-2016. Нещодавно завершився термін його роботи виконавчим продюсером шоу "The Only Way Is Essex", і тепер він працює автором і виконавчим продюсером пілоту нової драми спільно з компанією Avalon Productions.

"Це неймовірний творчий виклик. Моя робота полягає в тому, щоб допомогти ведучим виглядати неперевершеними, розумними, а також бути веселими для мільйонів людей. Найважче у цьому – змусити сміятися й веселитися таку велику аудиторію. Нам потрібне Євробачення. Я думаю, що воно важливе як платформа, де громадяни з усього світу об’єднуються, змагаються і отримують від цього задоволення. Дуже пишаюся тим, що я є частиною цієї події", - розповів Ворал.

Тім Телін - редактор найпопулярнішого у Великій Британії сатиричного веб-сайту "Daily Mash". Він працює над розробкою форматів Daily Mash для телебачення та радіо, а також має проекти ситкомів, які розробляються спільно з компаніями Baby Cow, Avalon та Objective.

Телін був спікером на Единбурзькому фестивалі політики, на Radio 4 та на Hay Festival. Він є автором теле- та радіопередач "10 O'Clock Live" (C4), "Listen Against" (R4) та "A Different Breed" (Sky One). У минулому Телін - титулований артист розмовного жанру. Він переміг у конкурсі рукописів "Son of Pitch" на міжнародному фестивалі сценаристів, а також здобув премію від компанії Film London за свій сценарій "The Yowie and the Magpie", що був номінований на нагороду в галузі анімації імені Макларена.

"Це супер-класно бути задіяним у такому масштабному шоу, яке всі так люблять. А також набути досвід знайомства з новою країною та культурою. Немає шоу більших за Євробачення... якщо, можливо, в недалекому майбутньому ми не матимемо Космобачення (Spacevision), де участь братимуть різні планети. Я б хотів стати його частиною!" – зазначив Телін.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-