Джамала анонсує сольний концерт у Києві перед фіналом Євробачення

Джамала анонсує сольний концерт у Києві перед фіналом Євробачення

Укрінформ
Переможниця Євробачення-2016 Джамала виступить 12 травня з новою концертною програмою у київському Палаці спорту, і це буде не менш голосна подія, ніж саме Євробачення.

Про це співачка заявила на прес-конференції в Укрінформі, повідомляє кореспондент агентства.

"Мій сольний концерт відбудеться 12 травня в Палаці спорту. Я дуже хочу, щоб це була, звісно, не голосніша подія, ніж Євробачення, але теж дуже важлива. Тому що люди приїдуть до нас, і мені дуже хотілося б показати їм, хто така виконавиця Джамала, хто є останній переможець на той час. Мені хотілося б показати свою музику, українську музику, кримськотатарську музику. Я б дуже хотіла, щоб їм сподобалось те дійство, яке ми будемо показувати 12 травня", - наголосила Джамала.

Концертна програма має назву "I Believe in U" - і U є символічною, сказала вона. Це можливість як останнього на 2016 рік переможця Євробачення сказати іще щось важливе.

"Це дуже важлива для мене пісня. Для мене як для автора всі мої пісні - головні, як "1944" або ще якісь пісні з альбому. Але ця пісня особлива для мене. Тому що ця пісня як відродження... Я говорю про те, що дуже важливо чути слова "Я вірю в тебе" постійно - на різних етапах нашого життя... Це дуже важливо було для мене, коли я їхала на Євробачення. Вся моя команда вірила в мене, вся Україна вірила в мене. І тому ця літера U означає "I Believe in Ukraine, I Believe in Ukrainians". І це дуже важлива для мене нова заява. Мені дуже б хотілось, щоб це було саме в гранд-фіналі (Євробачення - ред.)", - заявила Джамала.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-