КВУ заявляє, що на дільницях значно поменшало спостерігачів

КВУ заявляє, що на дільницях значно поменшало спостерігачів

Укрінформ
Комітет виборців України повідомляє про значне зменшення кількості спостерігачів на виборчих дільницях.

Про це повідомила прес-служба КВУ у Facebook.

"У порівнянні із першим туром виборів Президента України, що відбувся 31 березня, під час голосування в другому турі на виборчих дільницях значно зменшилася кількість спостерігачів", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, така ситуація має місце в Миколаївській, Черкаській, Луганській, Житомирській, Запорізькій, Вінницькій, Хмельницькій, Сумській областях. Так, за даними спостерігачів КВУ у м. Миколаєві на половині дільниць спостерігачів немає взагалі.

"У Запоріжжі представники КВУ не помітили жодного іншого спостерігача на восьми дільницях. На низці ДВК у Черкасах немає жодних спостерігачів. В інших випадках на дільницях, як правило, присутні лише 1-2 спостерігачі", - зазначили у комітеті.

При цьому, як зазначають у КВУ, офіційна кількість зареєстрованих спостерігачів є значною.

"Так, від громадських організацій зареєстровано 83 230 спостерігачів, від кандидатів на пост Президента – 6 236. Однак на дільницях працює реально значно менше осіб. Варто враховувати, що громадським організаціям та кандидатам на пост Президента не було потрібно повторно реєструвати спостерігачів для голосування 21 квітня. Тому офіційно кількість спостерігачів збереглася з часу проведення голосування 31 березня", - відмітили у КВУ.

Як повідомляв Укрінформ, 21 квітня в Україні відбувається повторне голосування на чергових виборахПрезидента України.

Читайте також: ОПОРА зафіксувала кілька спроб голосування без паспортів

Голосування триватиме з 8 до 20 години, на закордонних виборчих дільницях проводитиметься за місцевим часом країни перебування.

До виборчого бюлетеня включено двох кандидатів, які за підсумками першого туру виборів 31 березня одержали найбільшу кількість голосів, - шоумена Володимира Зеленського та чинного главу держави Петра Порошенка.

Фото: КВУ

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-