Порошенко: На бордах стверджується одне - ми не дамо Путіну шансів на успіх

Порошенко: На бордах стверджується одне - ми не дамо Путіну шансів на успіх

Укрінформ
Президент України Петро Порошенко заявляє, що він ніколи не ставив знак рівності між президентом РФ Володимиром Путіним і кандидатом в Президенти України Володимиром Зеленським, а лише показує, чого найбільше прагне президент РФ.

Про це Порошенко сказав під час виступу у конференц-залі НСК «Олімпійський», куди прибув для участі в дебатах з Володимиром Зеленським, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я аж ніяк не кажу, не казав і не буду казати про знак рівності між Путіним і Зеленським. Це не так. Я лише хочу нагадати слова Путіна, що для нього будь-який Президент України, крім Порошенка, є його мрією. І тому Україна потребує сильного, досвідченого і рішучого президента, і президента, який має довіру народу", - наголосив Порошенко.

Він нагадав, що Путін зараз навмисно підвісив питання про звільнення заручників і військових, оскільки чекає результатів українських виборів. "Він чекає однієї речі - виборів, прагне, дай Боже, щоб змінився Порошенко. І на бордах стверджується тільки одне, що ми не дамо пану Путіну шансів на його успіх", - підкреслив президент.

Він укотре наголосив, що ретельно проаналізував результати першого туру виборів і зробив відповідні висновки. З одного боку, за його словами, треба розуміти, що не помиляється тільки той, хто нічого не робить. З іншого боку Порошенко в разі переобрання на другий термін готовий до кардинальних змін у кадровій політиці і виправлення минулих помилок. "В урядовій і президентській команді під час другої каденції (перевагу - ред.) отримають люди молоді, компетентні і ті, що стали лідерами об'єднаних громад, мають підтримку і довіру громад", - сказав Глава держави.

Читайте також: На дебати з Порошенком прийшла його сім’я та соратники

Під час виступу на НСК "Олімпійський" трансляція виступу президента часто переривається.

Як повідомлялося, Державне підприємство "НСК "Олімпійський" отримало запити від уповноважених представників кандидатів на пост Президента України Володимира Зеленського та Петра Порошенка щодо проведення дебатів. Від представника Порошенка надійшов запит щодо проведення дебатів 14 та 19 квітня 2019 року, а від представника Зеленського - на 19 квітня 2019 року.

Другий тур виборів Президента пройде 21 квітня.

Виборці можуть змінити місце голосування до 15 квітня включно.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-