У Зеленського назвали імена експертів та радників

У Зеленського назвали імена експертів та радників

Укрінформ
У штабі кандидата на посаду Президента України Володимира Зеленського назвали імена основних експертів, радників і представників.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу із посиланням на прес-службу Зеленського.

"Запрошуємо представників ЗМІ ставити профільні запитання експертам, радникам та представникам Зе!Команди", - зазначили у прес-службі.

Так, радниками Зеленського є екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус, колишній міністр фінансів Олександр Данилюк, а також екс-заступник міністра юстиції України Руслан Рябошапка.

Представниками кандидата є Дмитро Разумков — спікер з питань перебігу виборчої кампанії та експерт із загальнополітичних питань, керівник ТОВ "95 квартал" Іван Баканов — голова передвиборчого штабу Володимира Зеленського, ідеолог партії "Слуга народу" Руслан Стефанчук, мотиваційний спікер Олександр Корнієнко — координатор Зе!Команди, Михайло Фьодоров — координатор діджитал напрямку Зе!команди. Також представником Зе!Команди став Святослав Юраш.

Експертом штабу Зеленського із питань освіти та науки став Сергій Бабак, експертом з правових питань є Ірина Венедіктова, експерт із запровадження системи E-government та народовладдя — завідувач кафедри права Київського національного лінгвістичного університету Олександр Мережко, експерт з питань оподаткування, публічних фінансів, банківського права — професор юридичного факультету КНУ ім.Тараса Шевченка Данило Гетманцев, експерт з питань інформаційної та мовної політики та загальнополітичних питань — політичний консультант Олександр Харебін, експерт з питань транспорту та інфраструктури — колишній перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер.

Читайте також: Поліція затримала двох провокаторів під офісом Зеленського

Експертом з питань екології та правових питань є юрист Олег Бондаренко, експерт з питань місцевого та регіонального розвитку - засновник і керівник Школи мерів Руслан Рохов. Серед експертів також зазначено юриста Вадима Галайчука.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-