До комунальних дитсадків Києва можна буде записатися онлайн

До комунальних дитсадків Києва можна буде записатися онлайн

Укрінформ
Електронний запис до дитсадків комунальної власності здійснюватиметься через Єдиний веб-портал територіальної громади міста Києва.

Відповідний Порядок функціонування системи електронного запису затверджено розпорядженням КМДА, повідомляє прес-служба міської адміністрації.

"Запис дітей до закладів комунальних закладів дошкільної освіти здійснюватиметься в онлайн-режимі через Єдиний веб-портал територіальної громади міста Києва. Фактично це новий етап у вже існуючій Електронній системі реєстрації в дитсадки у Києві, де реєстрація дитини впливає на місце у черзі до дитячого садка, а саме: означає першість у зарахуванні до садочка", - йдеться у повідомленні.

Також на пріоритетність впливає наявність пільг та статус внутрішньо переміщеної особи, що автоматично забезпечують позачергове зарахування до дошкільного закладу.

Відтепер для того, аби стати у чергу до дитячого садочка, необхідно скористатися особистим кабінетом киянина. Окрім особистого кабінету, система містить карту закладів дошкільної освіти, сторінки цих закладів, можливість модерації заявок (із можливістю підтвердження пільг), заявку користувача та навіть табель відвідування. Повністю автоматизована система дозволяє звести до мінімуму особистий контакт батьків із бюрократичною системою, що суттєво робить процедуру чесною та прозорою.

«Перед нами стоїть завдання – скоротити черги до дитячих садків дітей киян. Це перший крок до того, аби у найближчий час гарантувати, що усі 20 тисяч зареєстрованих у Києві дітей, потрапили у дошкільні заклади», – підкреслив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Читайте також: Кличко пообіцяв киянам відкрити 7 дитсадків та 5 шкіл вже цьогоріч

Доступ в онлайн-режимі дає можливість батькам самостійно відстежувати черговість та статус своєї заявки. Повідомлення про запрошення до закладу дошкільної освіти надходить на електронну адресу та мобільний телефон. Заявник розглядає його протягом 10 календарних днів. У разі згоди на зарахування, протягом 14 календарних днів необхідно подати до закладу освіти потрібні для зарахування дитини документи. У період розгляду запрошення з одного закладу запрошення з інших не надходитимуть.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-