Бійки,

Бійки, "болгарки" і бюлетені у роті: в ЦВК розповіли про курйози на виборах

Укрінформ
Під час виборів двоє спостерігачів від громадських організацій побилися на виборчій дільниці, намагаючись відвоювати право зафіксувати порушення.

Про це поінформував заступник голови Центральної виборчої комісії Євгеній Радченко під час брифінгу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Звичайно, не обійшлося і без курйозів. Був зафіксований випадок, коли два спостерігачі побилися між собою, причому це спостерігачі від громадських організацій. Цікавою була причина конфлікту, а вона була в тому, що кожен зі спостерігачів намагався відвоювати собі право зафіксувати порушення виборчого законодавства", - зазначив Радченко.

Читайте також: У Варшаві побили рекорд явки на виборах

Ще один “курйозний” випадок стався на Львівщині, де загубили ключі від металевої шафи з бюлетенями, тому відкривали її за допомогою "болгарки", додав він.

"Жоден бюлетень не постраждав, голосування було організовано і почалося вчасно", - сказав Радченко.

Водночас, зазначив він, на Херсонщині 18 дільниць залишилися без електропостачання, проте проблему швидко було усунуто.

"На Сумщині виборець намагався винести з дільничної виборчої комісії бюлетень. Він його намагався винести в роті. Члени комісії це побачили і прямо з рота витягли бюлетень. Пояснити свої дії він при цьому не зміг, але було і таке", - розповів заступник голови ЦВК.

Читайте також: Голова ЦВК заявила, що жодного тиску у день голосування не відчувала

Окрім того, зазначив він, були зафіксовані порушення з боку дільничних виборчих комісій, які вимагали у виборців, котрі мають ID картки, підтвердження про місце проживання.

"Ми ще раз наголошуємо, що ці вимоги є незаконними з боку дільничних виборчих комісій. В усіх випадках втручання ОВК призвело до того, що всім було видано бюлетені й конфлікти були вичерпано", - сказав Радченко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-