На президентських виборах працюватимуть близько 2 тисяч спостерігачів КВУ

На президентських виборах працюватимуть близько 2 тисяч спостерігачів КВУ

Укрінформ
На виборах Президента України 31 березня працюватимуть близько двох тисяч офіційних спостерігачів Комітету виборців України.

Про це розповів генеральний директор КВУ Олексій Кошель на прес-конференції в четвер, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"У день виборів ми плануємо організувати роботу близько 2 тисяч спостерігачів. Це будуть офіційно зареєстровані спостерігачі Комітету виборців України, а також близько 10-ти мобільних груп, які будуть оперативно реагувати на порушення виборчого законодавства, будуть працювати спільно з представниками засобів масової інформації, і юристи наших регіональних відділень також будуть працювати в цьому напрямку", - сказав Олексій Кошель.

Гендиректор КВУ також розповів, що останні 2 місяці кампанії в Комітеті виборців України працюють 25 довготермінових спостерігачів, які проводять моніторинг виборчої кампанії і беруть участь у напрацюванні моніторингових звітів.

Також Кошель наголосив, що зараз працює гаряча телефонна лінія КВУ для виборців, членів дільничних виборчих комісій, журналістів за номером 0 800 212 575, куди можна звертатися з питаннями виборчого законодавства.

Читайте також: Спостерігачі ПАРЄ зустрінуться з кандидатами в президенти напередодні виборів

"Наше спільне завдання - не лише фіксація порушень законодавства, не працювати в автоматичному форматі, а насамперед, попереджувати і зупиняти порушення чинного законодавства", - зазначив Кошель.

Як відомо, чергові вибори Президента України призначено на 31 березня.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-