На виборах Президента будуть присутні 2344 міжнародних спостерігачі

На виборах Президента будуть присутні 2344 міжнародних спостерігачі

Укрінформ
Центральна виборча комісія зареєструвала ще 324 офіційних спостерігачі від міжнародних організацій під час чергових виборів Президента України 31 березня.

Відповідні рішення ухвалено на засіданні ЦВК у понеділок увечері, повідомляє прес-служба Центрвиборчкому.

"Комісія зареєструвала 324 офіційних спостерігачів на чергових виборах Президента України", - ідеться в повідомленні.

Центрвиборчком, зокрема, зареєстрував: одного спостерігача від Українського конгресового комітету Америки, одного – від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі, одного – від Швейцарської Конфедерації, одного – від Французької Республіки, 129 – від Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ENEMO), 13 – від Європейського парламенту, 3 – від Королівства Норвегія, 32 – від міжнародної організації "Silba – Ініціатива за діалог і демократію", 3 – від Словацької Республіки, 76 – від Національного демократичного інституту міжнародних відносин США, 38 – від Міжнародного республіканського інституту (МРІ), 6 – від Європейської платформи за демократичні вибори, 20 – від Комітету "За відкриту демократію".

Читайте також: КВУ з’ясував, скільки кандидати в президенти пустили на рекламу в ЗМІ

Таким чином, 25 березня ЦВК завершила процес реєстрації офіційних спостерігачів на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року. Всього зареєстровано 2 344 офіційних спостерігачів від 19 міжнародних організацій та 17 іноземних держав.

Як повідомлялося, 31 грудня 2018 року в Україні стартувала кампанія чергових виборів Президента, призначених на 31 березня 2019 року.

ЦВК 8 лютого завершила процес реєстрації на посаду Глави держави - усього було зареєстровано 44 кандидатів. Пізніше п’ять кандидатів відмовилися від балотування.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-