На виборах президента зареєструвалися вже 418 міжнародних спостерігачів

На виборах президента зареєструвалися вже 418 міжнародних спостерігачів

Укрінформ
Центральна виборча комісія зареєструвала ще 19 офіційних спостерігачів від міжнародних організацій та іноземних держав під час наступних виборів президента 31 березня.

Відповідне рішення ухвалено на засіданні ЦВК у вівторок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Так, Центрвиборчком зареєстрував 15 офіційних спостерігачів від Світового конгресу українців, трьох - від міжнародної неурядової організації CANADEM та одного - від Міжнародного Республіканського Інституту (MPI).

Таким чином, станом на 5 березня ЦВК зареєструвала 418 офіційних спостерігачів від міжнародних організацій та іноземних держав на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Крім того, на засіданні Центрвиборчком зареєстрував ще двох спостерігачів від Всеукраїнської громадської організації "Передові правові ініціативи" на чергових президентських виборах у закордонному виборчому окрузі.

Читайте також: Клімкін: Кожні 40 секунд спостерігаємо кібернапади на міністерства чи ЦВК

Таким чином, станом на 5 березня ЦВК зареєструвала 30 офіційних спостерігачів від громадських організацій на чергових виборах Президента України у закордонному виборчому окрузі.

Як повідомлялося, 31 грудня 2018 року в Україні стартувала кампанія чергових виборів президента, призначених на 31 березня 2019 року. ЦВК 8 лютого завершила процес реєстрації кандидатів на посаду глави держави - усього зареєстровано 44 кандидатів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-