Про зняття

Про зняття "Слуги народу-3" з ефіру не йдеться – ЦВК

Вибори Президента
Укрінформ
У разі виявлення в серіалі "Слуга народу-3", де головну роль грає кандидат у президенти Володимир Зеленський, ознак агітації стрічка має бути відповідним чином промаркована та оплачена з його виборчого фонду.

Про це заявив заступник голови Центральної виборчої комісії Євген Радченко на брифінгу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"До виходу серіалу сказати, чи це є агітація, чи не є агітація, не може ніхто. По-друге, якщо є образ особи, він використовується, якщо цей образ кореспондується із кандидатом у президенти, то такий матеріал однозначно може мати ознаки передвиборчої агітації. Зняти його з ефіру не може ніхто, може йтися про те, щоб цей матеріал, якщо він буде визнаний агітацію, був належним чином промаркований і оплачений із виборчого фонду", - підкреслив Радченко.

Він додав, що у разі в уявлення в серіалі ознак агітації з виборчого фонду може бути затребувана оплата як у певному обсязі за серіал, так і виключно за хронометраж, коли у кадрі з'являтиметься кандидат.

Водночас, заступник голови ЦВК заявив, що не обговорював із народним депутатом від БПП Олександром Черненком питання визнання серіалу "Слуга народу-3" агітаційною продукцією.

"Я з Олександром Черненком можу обговорювати багато що, але, наприклад, цензуру, ні в якому разі", - сказав Радченко, запевнивши, що не обговорювалося в тому числі й "питання з приводу того, чи є серіалу "Слуга народу-3" передвиборною агітацією".

Читайте також: Зеленський має оплатити показ "Слуги народу-3" як агітацію - КВУ

Раніше журналіст телеканалу "1+1" Олександр Дубинський опублікував інформацію про нібито обговорення народного депутата від фракції БПП Олександра Черненка із заступником голови ЦВК Євгеном Радченком можливих дій із визнання серіалу "Слуга народу-3" агітаційною продукцією у зв'язку з участю в ньому кандидата в Президенти Володимира Зеленського.

Як повідомлялося, Комітет виборців України закликав кандидата в президенти, шоумена Володимира Зеленського оплатити «Слугу народу-3» із виборчого фонду та звернувся до ЦВК з проханням роз'яснити зміст окремих положень закону "Про вибори Президента України", пов'язаних з веденням передвиборчої агітації шляхом оприлюднення відеофільмів.

Прем'єра нового сезону серіалу «Слуга народу» запланована на березень 2019 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-