ЦВК майже на 10 мільйонів збільшила кошторис виборів

ЦВК майже на 10 мільйонів збільшила кошторис виборів

Укрінформ
Центральна виборча комісія збільшила на понад 9,9 млн гривень кошторис видатків Центрвиборчкому та затвердила розподіл видатків Державного бюджету на підготовку та проведення чергових виборів Президента України 31 березня.

Відповідну постанову ухвалено на засіданні ЦВК у понеділок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Згідно з цим рішенням, кошторис видатків Центральної виборчої комісії на підготовку і проведення майбутніх президентських виборів збільшено на 9 млн 947 тисяч 723 гривень і складає 275 млн 978 тисяч 531 гривню.

За словами голови ЦВК Тетяни Сліпачук, внесення змін до кошторису пов'язано з рекордною кількістю зареєстрованих кандидатів на пост Президента. Вона нагадала, що у раніше затвердженому кошторисі було передбачено видатки із розрахунку 25 кандидатів на пост глави держави, тоді як фактично ЦВК зареєструвала 44 кандидатів.

Крім того, Сліпачук розповіла, що у змінах до кошторису видатків ЦВК враховані результати проведення торгів і закупівлі товарів та послуг відповідно до Річного плану закупівель для підготовки проведення чергових виборів Президента.

Також на засіданні Центрвиборчком затвердив Розподіл коштів Державного бюджету, виділених на вибори Президента 31 березня, на загальну суму 2 млрд 354 млн 880 тисяч гривень. Відповідно до цього розподілу видатки ЦВК складають уже вказані 275 млн 978 тисяч 531 гривню. Крім того, на окружні виборчі комісії розподілено 40 млн 820 тисяч 686 гривень, на дільничні виборчі комісії - 1 млрд 146 млн 616 тисяч 619 гривень.

На другий тур виборів передбачено 891 млн 464 тисяч 164 гривень.

Як повідомлялося, Центральна виборча комісія 3 січня затвердила кошториси за бюджетними програмами щодо проведення виборів Президента України та Верховної Ради цього року на суму понад 2,3 млрд і 1,9 млрд гривень відповідно.

Читайте також: ЦВК завершила реєстрацію, кандидатів у президенти - 44

Тоді ж було затверджено і кошторис видатків Центрвиборчкому на підготовку та проведення президентських виборів на суму 266 млн 30 тис. 808 гривень.

8 лютого ЦВК завершила процес реєстрації кандидатів на посаду Президента на чергових виборах 31 березня. Загалом зареєстровано 44 кандидатів: Ігоря Шевченка, Сергія Капліна, Валентина Наливайченка, Віталія Скоцика, Андрія Садового, Віталія Купрія, Євгенія Мураєва, Анатолія Гриценка, Геннадія Балашова, Ольгу Богомолець, Олександра Шевченка, Романа Насірова, Юрія Бойка, Олега Ляшка, Аркадія Корнацького, Олександра Вілкула, Юлію Тимошенко, Дмитра Добродомова, Олександра Мороза, Іллю Киву, Руслана Кошулинського, Олександра Данилюка, Сергія Таруту, Володимира Зеленського, Ігоря Смешка, Інну Богословську, Юрія Дерев'янка, Миколу Габера, Романа Безсмертного, Віктора Бондара, Віктора Кривенка, Сергія Кривоноса, Сергія Носенка, Руслана Ригованова, Юрія Тимошенка, Василя Журавльова, Андрія Новака, Петра Порошенка, Юрія Кармазіна, Юлію Литвиненко, Олександра Ващенка, Володимира Петрова, Олександра Соловйова та Дмитра Гнапа.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-