Проросійські кандидати уже шикуються у п'яту колону на вибори - Порошенко

Проросійські кандидати уже шикуються у п'яту колону на вибори - Порошенко

Укрінформ
Президент Петро Порошенко вважає, що в умовах виборів очевидна загроза реваншу проросійських сил - як відвертих, так і латентних.

Таку думку він висловив у колонці для спецпроекту НВ "Світ у 2019", опублікованій на сайті "Нового времени".

"Складну головоломку доводиться розв'язувати в умовах виборів. Ми живемо в такий час, коли вибори повсюдно стають випробуванням для демократії. Нам же складніше, ніж іншим: йде війна. Очевидна загроза реваншу проросійських сил, як відвертих, так і латентних. Уже можна спостерігати спроби проросійських кандидатів консолідуватися в єдину п'яту колону", - зазначив Порошенко.

За словами Глави держави, ще одна небезпека - це "навала солодкоголосих популістів різних політичних забарвлень".

"Стартував аукціон обіцянок: одні кричать, що вдвічі знизять ціну на газ, інші перекрикують, що вчетверо, ще хтось, напевно, готовий заприсягтися, що зможе поставляти енергоносії безкоштовно. Нещодавно хтось із опозиціонерів сказав, ніби бути популістом — означає служити людям. Ні, бути популістом - означає брехати людям. Бути популістом - це спекулювати на проблемах заради того, щоб прийти до влади за всяку ціну", - зазначив Порошенко.

Читайте також: У єдності – сила народу. Вітання Президента з Новим роком

Президент наголосив, що "завдання ж влади - міцно тримати геополітичний штурвал, поки Україна пройде вузьку протоку між Сциллою реваншизму і Харибдою популізму”.

Порошенко висловив впевненість у мудрості українців, які не засумніваються в європейському та євроатлантичному курсі. “Ба більше, - остаточно підтвердять його. В Європі - наше майбутнє", - додав він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-