Економіка - Останні новини

05 жовтня 2023


Єврокомісар ознайомиться зі станом зернових «коридорів солідарності» у Словаччині

Виконавчий віцепрезидент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс наприкінці цього тижня здійснить візит до Словаччини, під час якого, відвідає прикордонні з Україною райони та ознайомиться з роботою «коридорів солідарності» із транспортування українського зернового експорту на світовий ринок.


Блінкен: Штати і Європа готують правову базу для передачі Україні конфіскованих активів РФ

Сполучені Штати працюють з європейськими союзниками й партнерами над створенням необхідної правової бази для використання конфіскованих активів Росії на проєкти відновлення України.

04 жовтня 2023


У МВФ назвали пріоритетні для України заходи напередодні другого перегляду програми

У Міжнародному валютному фонді очікують, що впродовж кількох наступних місяців в Україні буде ухвалено закон про фінансовий моніторинг політично значущих осіб та відновлено податкові перевірки.


Свириденко зустрілася з послом Британії - обговорили підтримку бізнесу, реформи та євроінтеграцію

Україна та Велика Британія обговорили питання щодо євроінтеграційних зобов’язань України, пріоритетні реформи, в тому числі приватизацію, та розвиток ключових галузей.


Климпуш-Цинцадзе: Для безперешкодного експорту зерна потрібно забезпечити перемогу України

Голова Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе вважає, що для того, щоб українське зерно могло безперешкодно експортуватися з України у кількості, достатній для задоволення потреб людей в різних країнах, треба забезпечити перемогу України у розв’язаній Росією війні.


Шмигаль обговорив із представниками американського бізнесу перспективи інвестицій в Україну

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль провів зустріч із делегацією Інституту Маккейна та представниками американського бізнесу, під час якої сторони обговорили перспективи інвестування й роботи в Україні.


Греція пропонує свої порти для експорту українського зерна

Міністр закордонних справ Греції Георгіос Герапетрітіс заявив на неформальному засіданні Ради ЄС, що Греція готова надати альтернативний маршрут для української пшениці та інших зернових через свої північні порти Салоніки та Александруполіс.


НКРЕКП ліцензуватиме діяльність малих систем розподілу електрики

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила ліцензійні умови провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії малою системою розподілу.


Відшкодування вкладів: за ніч роботи новою послугою в «Дії» скористалися майже 570 українців

Станом на сьогоднішній ранок (10:00) уже 568 вкладників банків, що ліквідуються, отримали гарантоване відшкодування від Фонду гарантування через послугу "Повернення вкладів" у застосунку "Дія".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}