Економіка - Останні новини

14 травня 2021


Польській PGNiG дозволили купити контрольний пакет української газовидобувної компанії

Польська державна нафтогазова компанія PGNiG отримала від Антимонопольного комітету України дозвіл на придбання контрольного пакету акцій компанії “Карпатигазвидобування”, яка є власністю українсько-американської компанії "Енергетичні ресурси України" (ERU).


У Мінекономіки сказали, коли закон про інвестнянь зможе повноцінно запрацювати

Щоб почати практичну реалізацію положень нового законодавства про підтримку інвестпроєктів зі значними інвестиціями, в Україні необхідно ухвалити щонайменше 6 нормативно-правових актів.


Пенсійний фонд профінансував «карантинні» для 125 тисяч осіб

Виплату допомоги ФОПам та найманим працівникам, діяльність яких була призупинена через посилення карантинних обмежень у "червоних" зонах, профінансовано в розмірі 1 млрд грн. Цих коштів вистачить, аби сплатити "карантинну" допомогу загалом 125 тис. людей.


Разумков підписав закон про впровадження механізмів забезпечення громадян житлом

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закон №5308 "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" щодо впровадження фінансово-кредитних механізмів забезпечення громадян України житлом".


Концесія порту Чорноморськ: Криклій повідомив про відбір консультантів для розробки ТЕО

Міжнародна фінансова корпорація (МФК) та Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) розпочали відбір консультантів для розробки техніко-економічного обґрунтування і конкурсної документації для концесійних проєктів у морському порту Чорноморськ.


Нафтогаз змінив директора з комунікацій

Директором з інтегрованих комунікацій НАК «Нафтогаз України» обрали Максима Білявського. Він відповідатиме за реалізацію зовнішньої і внутрішньої комунікаційної політики Групи Нафтогаз, а також виконуватиме функцію речника НАК.


Нафта дешевшає через COVID-кризу в Індії

Ціни на нафту знизилися в п'ятницю, 14 травня, більш ніж на 2% через поглиблення коронавірусної кризи в Індії та часткове відновлення роботи ключового трубопроводу в США.


НАЗК перевіряє призначення Вітренка головою Нафтогазу

Національне агентство з питань запобігання корупції здійснює моніторинг щодо дотримання вимог законодавства з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів при призначенні Юрія Вітренка головою правління НАК «Нафтогаз України».

13 травня 2021


Нацбанк та ЄБРР обговорили пріоритети в сфері регулювання фінсектору

Національний банк спільно з ЄБРР обговорили макроекономічну політику і пріоритети регулятора в сфері регулювання фінсектору, а також продовження співпраці з МВФ, реформування державного банківського сектору.


Таскомбанк супроводжував публічний випуск облігацій ТОВ «Тас-Логістік»

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку зареєструвала результати публічного випуску облігацій ТОВ «ТАС-Логістік» серій А та В. Загальний обсяг залучених коштів компанією 103 млн грн.


Закон про корпоратизацію Укроборонпрому зробить ОПК ефективним - Гусєв

Ухвалення законопроєкту №3822, що передбачає реформування державного концерну “Укроборонпром”, відкриє нові можливості для того, щоб вітчизняний оборонно-промисловий комплекс був більш ефективним, прозорим і стійким до корупції.


Трансформація Укроборонпрому має стати прикладом успішних реформ в Україні - депутат

Ухвалення закону про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності має закласти реальне підґрунтя для якісної трансформації Укроборонпрому та підприємств, які входять до його складу.


У квітні державних запозичень залучили найменше за останні 12 місяців – Данилишин

Упродовж квітня до державного бюджету було залучено державних запозичень на 14,2 млрд грн в національній валюті та на 30,6 млрд грн в іноземній валюті (в гривневому еквіваленті) - найменше за останні 12 місяців . 


В Україні торік значно менше підробляли банкноти, ніж в Євросоюзі - Нацбанк

За підсумками 2020 року на 1 млн шт. справжніх банкнот гривні припадало близько 5,5 шт. підроблених банкнот, а за підсумками 2019 року припадало близько 3 шт. Згідно з інформацією Європейського центрального банку, цей показник у країнах Європейського Союзу у 2020 році втричі вищий і становив приблизно 17 шт. банкнот євро.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}