Економіка - Останні новини

24 травня 2022


За час війни Київстар сплатив 3 мільярди податків і спрямував 33 мільйони на благодійництво

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну національний телеком-оператор Київстар сплатив до держбюджету 3 млрд грн податків та перерахував до благодійних фондів 33 млн грн.


Глави МЗС Литви та Британії обговорили шляхи розблокування Одеського порту

На зустрічі в Лондоні міністри закордонних справ Великої Британії та Литви - Елізабет Трасс та Габріелюс Ландсбергіс - обговорили комплекс питань щодо підтримки України в умовах війни, зокрема можливість розблокування Одеського порту. 


ЦПД викрив ще один фейк роспропаганди - про «скасування експортних санкцій»

Пропагандисти кремля намагаються переконати суспільство у необхідності скасування всіх санкцій проти російського експорту для вирішення проблеми постачання українського зерна на світовий ринок.

23 травня 2022


Свириденко презентувала у Давосі план економічної перемоги України

Перший віцепрем'єр-міністр України — міністр економіки України Юлія Свириденко під час відкриття Всесвітнього економічного форуму представила його учасникам плани, які потрібно реалізувати Україні для перемоги у війні.


Свириденко в Давосі закликала допомогти Україні з розблокуванням чорноморських портів

Міжнародна спільнота може підтримати Україну в боротьбі на економічному фронті, надавши допомогу в розблокуванні портів Чорного моря, спрямувавши заморожені активи російських олігархів на покриття руйнувань, спричинених агресією росії, та нарощуючи санкції проти рф.


Марченко закликав Японію та інші країни запровадити повне ембарго на російські нафту і газ

Міністр фінансів України Сергій Марченко закликав Японію та інші країни запровадити повне ембарго на російські нафту і газ з метою припинення фінансування військової машини росії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}