Економіка - Останні новини

16 липня 2020


"Центренерго" заробляє мільярди за рахунок державного "Енергоатому"– Схеми

Компанія ПАТ «Центренерго» заробляє мільярди гривень на енергетичному ринку за рахунок використання виробничих потужностей атомних електростанцій, чим наносить збитки державному НАЕК «Енергоатом».


Нацбанк затвердив Стратегію розвитку фінтеху до 2025 року

Стратегія розвитку фінтеху в Україні до 2025 року, затверджена рішенням Правління Національного банку від 9 липня 2020 року, спрямована на сталий розвиток інновацій у фінансовій сфері, розвиток Cashless economy і підвищення фінансової грамотності споживачів та бізнесу.


Підприємство Укроборонпрому долучиться до модернізації української ГТС

Державне підприємство “Науково-виробничий комплекс газотурбобудування “Зоря” — “Машпроєкт”, що входить до складу концерну «Укроборонпром», відремонтує 11 газотурбінних двигунів для модернізації газотранспортної системи України.


Воднева енергетика: Україна співпрацюватиме з німецьким агентством

Т.в.о. голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Костянтин Гура провів переговори із експертами Німецького енергетичного агентства DENA щодо співпраці та визначення найбільш актуальних для України та Німеччини напрямів роботи.


Україна побила п'ятирічний рекорд з імпорту газу

ТОВ "Оператор ГТС України" з початку року протранспортував на замовлення своїх клієнтів 8,056 млрд куб. м природного газу, що на чверть більше за такий самий період торік та є рекордним показником за останні 5 років.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}