Економіка - Останні новини

04 грудня 2021


Bitcoin «впав» на 5,5%

Біткоїн упав на 5,5% до 53 435,9 долара станом на 00:04 суботи за київським часом.

03 грудня 2021


Нафтогаз просить НКРЕКП якнайшвидше переглянути тариф на послуги постачальника «останньої надії»

НАК «Нафтогаз України» звернулася до Національної комісії, що здійснює регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) із проханням якнайшвидше внести зміни до механізму ціноутворення на газ, що відпускається постачальником «останньої надії» (ПОН).


IFC прогнозує швидкий старт державно-приватного партнерства у дорожній галузі

У Міжнародній фінансовій корпорації (International finance corporation, IFC) очікують, що перші консультаційні договори з державно-приватного партнерства (ДПП) у дорожній галузі можуть бути укладені до кінця грудня 2021 року або на початку січня 2022 року.


Чистий дохід Укроборонпрому збільшився на 6%

Чистий дохід підприємств-учасників державного концерну «Укроборонпром» від реалізації товарів, робіт та послуг за три квартали 2021 року перевищив 26 млрд грн, що на 6% більше, ніж за аналогічний період минулого року.


НБУ застосував до двох компаній заходи впливу за порушення вимог «колекторського» закону

Національний банк застосував до ТОВ "Кредитпромінвест" та ТОВ "ФК "Преміум актив" заходи впливу за порушення вимог стосовно етичної поведінки під час урегулювання простроченої заборгованості.


Верховний Суд просить Конституційний Суд перевірити два закони

Пленум Верховного Суду ухвалив звернутися до Конституційного Суду з поданням щодо конституційності положень законів "Про виконавче провадження" і "Про особливості утворення акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування".


Рада не встигла розблокувати підписання закону про зміни до Податкового кодексу

Верховна Рада не встигла на засіданні в п'ятницю відхилити всі 24 проєкти постанов, які пропонували скасувати рішення парламенту від 30 листопада про ухвалення у другому читанні та в цілому проєкту закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень" (№5600).


НКРЕКП оштрафувала Нафтогаз на 1,16 мільйона за недопуск регулятора до перевірок

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), оштрафувала НАК "Нафтогаз України" на 1,156 млн грн через недопуск представників регулятора до проведення однієї планової та трьох позапланових перевірок.


Нафтогаз стягуватиме зі Сміли ₴62 мільйони боргу, попри рішення Верховного Суду

У НАК “Нафтогаз України” заявили, що попри рішення Верховного Суду щодо позбавлення міста Сміли від багатомільйонних боргів перед компанією мають намір вживати усіх можливих заходів для стягнення заборгованості у межах чинного законодавства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}