У більшості регіонів у понеділок діятимуть графіки погодинних відключень світла

У більшості регіонів у понеділок діятимуть графіки погодинних відключень світла

Укрінформ
У більшості регіонів України в понеділок, 16 лютого, протягом усієї доби для побутових споживачів діятимуть графіки погодинних відключень електроенергії, для промислових – обмеження потужності.

Про це Укренерго повідомило у Фейсбуці, передає Укрінформ.

Наголошується, що ситуація в енергосистемі може змінитися. Про час та обсяг обмежень інформуватимуть обленерго на своїх офіційних сторінках у соцмережах.

Громадян, у яких електроенергія наразі є, закликають споживати її ощадливо.

У компанії нагадують: обмежувальні заходи запроваджені через наслідки ракетно-дронових атак РФ на українські енергооб'єкти.

Читайте також: На Київщині за добу додали 9 МВт розподіленої газової генерації, що критично важливо для столиці - Шмигаль

Як повідомляв Укрінформ, на енергооб’єктах, зруйнованих унаслідок ударів російської армії, тривають відновлювальні роботи.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-