На Сумщині викрили злочинну групу, яка викачувала нафту з трубопроводу

На Сумщині викрили злочинну групу, яка викачувала нафту з трубопроводу

Фото, відео
Укрінформ
На Сумщині викрили зловмисників, які через врізку викрадали нафту з нафтопроводу в Роменському районі; задокументовано 16 фактів незаконного відбору вуглеводнів.

Як передає Укрінформ, про це повідомила Група Нафтогаз.

"За сприяння команд служб безпеки Групи Нафтогаз, Національна поліція України спільно зі Службою безпеки України припинили діяльність організованої злочинної групи «Тернова». Зловмисники незаконно врізалися в нафтопровід Укрнафти і систематично викрадали нафту в Роменському районі Сумської області", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що членів групи затримали безпосередньо під час спроби чергової крадіжки - коли вони відбирали нафту з трубопроводу та закачували її в ємність, встановлену на автомобілі КАМАЗ.

За даними слідства, через несанкціоноване втручання в нафтотранспортну систему зловмисники щотижня викрадали в середньому до 10 кубометрів нафти. Викрадену сировину перевозили на промислову базу в місті Ромни, де її накопичували, зберігали та продавали приватним підприємцям із Чернігівської області.

У межах оперативних заходів правоохоронці задокументували 16 фактів незаконного відбору вуглеводнів.

Наразі тривають слідчі дії. Остаточна сума збитків уточнюється.

"Крадіжки з трубопроводів - це не лише про прямі багатомільйонні збитки. Це реальні ризики масштабних аварій. Саме тому ми системно взаємодіємо з правоохоронцями, щоб такі схеми оперативно виявляти й зупиняти. Разом з урядом і Верховною Радою також працюємо над посиленням кримінальної відповідальності за крадіжки нафти та газу", - прокоментував голова правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Корецький.

Будь-яке несанкціоноване втручання в роботу трубопроводів є кримінальним злочином і становить пряму небезпеку для людей, наголосили в компанії.

Читайте також: Ціни на нафту зросли після заяви Трампа про наближення американських кораблів до Ірану

Як повідомлялось, в Івано-Франківській області викрили злочинну організацію, яка привласнила понад 71 млн грн бюджетних коштів під час постачання теплової енергії.

Фото: naftogaz.com

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-