БЕБ викрило порушення під час фінансування ліквідації шахт

БЕБ викрило порушення під час фінансування ліквідації шахт

Укрінформ
Детективи Бюро економічної безпеки України викрили порушення на понад 2 млн грн під час використання бюджетних коштів на одному з державних підприємств у Києві у ході фінансування робіт із ліквідації вугільних шахт.

Про це повідомляє пресслужба БЕБ, передає Укрінформ.

У ході слідства з'ясувалося, що колишній заступник генерального директора держпідприємства погодив перерахування коштів приватній компанії за договорами, пов’язаними з ліквідаційними роботами. Водночас ця компанія фактично не мала ні достатньої кількості працівників, ні необхідної техніки та обладнання для виконання таких робіт.

Попри це, посадовець підписав акти виконаних робіт із порушеннями. У документах були завищені обсяги та вартість робіт, що дало змогу безпідставно отримати кошти з бюджету.

Завдані державі збитки перевищують 2 мільйони гривень.

Суд визнав винною колишню посадову особу держпідприємства у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість).

Досудове розслідування триває, перевіряється можлива причетність посадових осіб держпідприємства та пов’язаних структур.

Читайте також: Рахункова палата провела аудит БЕБ - що виявила перевірка

Як повідомлялося, за матеріалами детективів Територіального управління БЕБ у Київській області суд ухвалив обвинувальний вирок щодо учасників організованої злочинної групи, які організували підпільне виробництво та збут фальсифікованої кави під виглядом продукції відомих світових брендів.

Фото: БЕБ

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-