Цистерни Крюківського вагонобудівного заводу включили до проєкту нацкешбеку
Про це повідомила пресслужба підприємства у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» у рамках Всеукраїнської економічної платформи «Зроблено в Україні» бере участь в експериментальному проєкті щодо часткової компенсації 15% вартості техніки і обладнання вітчизняного виробництва, яка затверджена постановою Кабінету міністрів України № 952 від 20 жовтня 2024 року», - йдеться в повідомленні.

Так, до переліку техніки і обладнання, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів, включені вагон-цистерна для рослинних олій моделі 15-7140 та вагон-цистерна для нафтопродуктів моделі 15-7076 виробництва КВБЗ.
Підприємство нагадує, що часткова компенсація надається покупцям у розмірі 15% (без ПДВ) від вартості товару, яка зазначена у актах приймання-передавання та інших документах, що підтверджують повну оплату через уповноважений банк. Вона поширюється на обладнання та техніку вітчизняного виробництва зі ступенем локалізації не менше 40%. У виробництві цистерн КВБЗ ступінь локалізації сягає 90%.
Продукцію Крюківського заводу закуповують українські приватні логістичні компанії, є також досвід поставки цистерн до Туркменістану, Казахстану, Латвії, Естонії, Литви тощо.
ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» гарантує постачання якісних вантажних вагонів, зокрема цистерн, у кількості й строки згідно з укладеними договорами.
Як повідомлялося, Кабінет міністрів спростив процедуру підтвердження локалізації продукції в публічних закупівлях для українських виробників, що забезпечить підвищений рівень захисту від недобросовісної конкуренції.
Фото: КВБЗ