Уряд виділив ₴4,3 мільярда на забезпечення залізничних перевезень в умовах війни
Про це повідомив постійний представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук у Телеграмі, передає Укрінформ.
"Виділено на безповоротній основі за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету Міністерству розвитку громад та територій (для акціонерного товариства «Українська залізниця») 4 млрд 349 млн гривень на надання фінансової допомоги для забезпечення безперебійного функціонування залізничного транспорту в умовах воєнного стану, зокрема здійснення перевезень з територій, на яких ведуться бойові дії, та інших соціально значущих перевезень", - повідомив депутат.
Як повідомлялося, упродовж 2024 року АТ "Укрзалізниця" евакуювала із зони бойових дій понад 30 тисяч людей, cеред яких були громадяни з інвалідністю, літні люди, пасажири з дітьми й тваринами, а також інші соціальні категорії.
У 2025 році евакуація залізницею продовжується. Так, разом з місцевими адміністраціями організовуються рейси із Сумщини, Херсонщини, Запоріжжя та Павлограда, зокрема з найближчих населених пунктів Донеччини.
Фото: Укрзалізниця