В Україні знизились ціни на імпортні помідори

В Україні знизились ціни на імпортні помідори

Укрінформ
Ціни на тепличні томати в Україні продовжують знижуватись і цього тижня сягнули 65-85 грн/кг, що на 19% нижче від минулорічних показників.

Як передає Укрінформ, про це повідомляють аналітики проєкту EastFruit.

Аналітики зазначають, що темпи збуту турецьких томатів значно знизилися, а пропозиція - зросла, тож аби запобігти накопиченню нереалізованої продукції на складах оптових компаній продавці й надалі знижують відпускні ціни на наявні обсяги овоча.

“Сьогодні тепличний томат виробництва Туреччина надходить у продаж по 65-85 грн/кг (1,57-2,06 дол./кг), що в середньому на 10% дешевше, ніж тижнем раніше”, - йдеться у повідомленні.

За словами учасників ринку, зниження ціни у сегменті тепличних томатів спровоковане збільшенням пропозиції імпортної продукції, тоді як темпи збуту суттєво уповільнились.

Читайте також: В Україні за рік столовий буряк здорожчав на 51%

Так, наразі імпортні помідори в Україні реалізуються в середньому на 19% дешевше, ніж в аналогічний період минулого року. При цьому більшість операторів ринку вважають, що така тенденція може бути актуальною й наступного тижня.

Як повідомлялося, українські виробники цього тижня знизили ціну на картоплю до 15-25 грн/кг через стриманий попит у цьому сегменті.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-