Ощадбанк отримає допомогу від німецької компанії, що розширить доступ бізнесу до фінпослуг

Ощадбанк отримає допомогу від німецької компанії, що розширить доступ бізнесу до фінпослуг

Укрінформ
Ощадбанк та німецька урядова компанія міжнародного співробітництва GIZ домовились про надання банку допомоги, спрямованої на розширення доступу мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) до фінансових послуг.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Ощадбанку.

Ощадбанк отримає пакет допомоги від німецької урядової компанії міжнародного співробітництва GIZ, що передбачає зокрема: технічну підтримку з таких питань, як рейтинг кредитів і ризиків, адаптація послуг і продуктів для різних сегментів клієнтів, управління кредитним портфелем та інструменти управління ризиками ESG; підтримку від German Sparkassenstiftung у впровадженні додаткового механізму грантів; фінансову та технічну допомогу для організації та участі в навчальних програмах, заходах для розвитку компетенцій, які допоможуть розширити портфель ММСБ та супутніх послуг; підтримку у сфері міжнародного співробітництва та залучення партнерів GIZ для співпраці з Ощадом; обмін кращими практиками та створення синергії з іншими учасниками та стейхолдерами ринку; консалтинг для клієнтів ММСБ щодо експорту та покращення ефективності бізнесу; консалтинг для топменеджменту Ощадбанку щодо директив ЄС та ЄЦБ і впровадження ESG з метою полегшення адаптації до вимог ЄС.

Зазначається, що меморандум підписали представники Ощадбанку та GIZ під час Ukraine Recovery Conference – URC2024, міжнародної конференції з питань відновлення України, що відбулась 11 та 12 червня в Берліні.

Читайте також: Україна на конференції з відбудови у Берліні підписала 110 міжнародних угод

Співпраця між Ощадбанком та GIZ триватиме в межах реалізації програми «Угода про асоціацію між Україною та ЄС у сфері торгівлі / EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП». Цю програму GIZ успішно впроваджує з 2021 року.

«Ми вдячні міжнародним партнерам, які допомагають Ощадбанку збільшувати обсяги кредитної підтримки українського бізнесу. Ми завжди раді брати участь у подібних проєктах і пишаємось тим, що в тому числі завдяки цій співпраці за час повномасштабної війни нам вдалось збільшити кредитний портфель ММСБ банку більше ніж удвічі», – зазначив голова правління Ощадбанку Сергій Наумов.

Як повідомлялось, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH надає підтримку Україні з 1993 року. У 2009 році компанія відкрила офіс у Києві. GIZ активно працює в усіх регіонах України.

Фото: EXPRES.UA

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-