Фонд гарантування продає пул активів трьох банків

Фонд гарантування продає пул активів трьох банків

Укрінформ
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж пул активів трьох банків, початкова ціна лоту - 272,7 млн грн.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Фонду гарантування.

"Черговий міжгалузевий пул виставлено на аукціон у системі Prozorro.Продажі 19 червня 2024 року. Лот сформовано з активів АТ «МР Банк», АТ «Мегабанк» та ПАТ «Промінвестбанк», що ліквідуються Фондом гарантування вкладів. Боржники за активами, включеними до лоту, провадять різні види економічної діяльності", - йдеться в повідомленні.

Виставлений на аукціон пул складається з прав вимоги та майнових прав за кредитними договорами, укладеними з суб’єктами господарювання та фізичними особами, дебіторської заборгованості та майнових прав за дебіторською заборгованістю.

У забезпечення виконання зобов’язань перед банками оформлено об’єкти житлової та комерційної нерухомості в різних регіонах України, земельні ділянки, обладнання, товари, транспорт, фінансову поруку тощо. Зокрема серед застави: три цілісні майнові комплекси із земельними ділянками для ведення сільськогосподарського виробництва загальною площею 10 375,94 га, дві земельні ділянки загальною площею 21,40 га, а також комерційна нерухомість, серед якої є приміщення та окремі будівлі площею від 31,2 кв м до 164 178,9 кв м, та багатоквартирний житловий будинок (готовність 90%).

Читайте також: Фонд гарантування завершує виплати вкладникам банку «Аркада»

Як повідомлялося, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб провів у квітні 51 успішний аукціон із продажу активів банків, що ліквідуються; від покупців уже отримано майже 103 млн грн оплати за лоти.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-