Фонд гарантування у квітні провів понад 50 успішних аукціонів із продажу активів банків

Фонд гарантування у квітні провів понад 50 успішних аукціонів із продажу активів банків

Укрінформ
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб провів у квітні 51 успішний аукціон із продажу активів банків, що ліквідуються; від покупців уже отримано майже 103 млн грн оплати за лоти.

Як передає Укрінформ про це повдіомила пресслужба ФГВФО.

"Протягом квітня у системі Prozorro.Продажі було оголошено 498 аукціонів з реалізації активів банків, що ліквідуються Фондом гарантування вкладів. Успішним був 51 аукціон з продажу активів 7 банків. Сума результативних торгів становила більше 262,8 млн грн", - ідеться в повідомленні.

У відомстві уточнили, що 56% цієї суми (147,4 млн грн) становив продаж прав вимоги за кредитними договорами, які перебували на балансі банків, що ліквідуються. Ще 99,2 млн грн - ціна реалізації нерухомого майна банків.

Інші 16,2 млн грн - це продаж земельних ділянок, транспорту, основних засобів та дебіторської заборгованості перед банками.

За інформацією Фонду, на сьогодні за результатами успішних аукціонів за квітень отримано оплату за 21 лот на суму 102,8 млн грн. Кошти за 30 лотів, а це 160,0 млн грн, поки очікуються.

Читайте також: Частка непрацюючих кредитів у банках за І квартал скоротилася до 36,1%

У разі відмови переможця аукціону перерахувати кошти за лот, він втрачає гарантійний внесок, а право придбати активи переходить наступному учасникові аукціону, якщо він був.

Детальна інформація про заплановані торги та результати продажу активів розміщена на сайті Фонду гарантування.

Як повідомлялось, за січень - березень 2024 року до банків, які знаходяться в процедурі ліквідації під управлінням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, надійшло 878,9 млн грн.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-