АРМА планує скасувати аукціон з продажу мінеральних добрив - провели без належної конкуренції

АРМА планує скасувати аукціон з продажу мінеральних добрив - провели без належної конкуренції

Укрінформ
Національне агентство з питань розшуку та менеджменту активів (АРМА) має намір скасувати аукціон від 22 квітня, на якому були реалізовані мінеральні добрива за ціну, що вдвічі менша за початкову.

Про це повідомила пресслужба АРМА, передає Укрінформ. 

«Сьогодні, 22 квітня, переможцем торгів було визначено ТОВ «Мирко Трейд». Актив було продано вдвічі дешевше від початкової ціни – за 32 028 632,43 гривень від стартової – 64 057 264,86 гривень», - йдеться в повідомленні.

В АРМА вбачають причиною неринкової ціни продажу відсутність під час торгів належного конкурентоспроможного середовища, оскільки у зазначеному аукціоні взяв участь лише один учасник. Водночас електронним майданчиком, з моменту оголошення конкурсу (12.04.2024 року), не було в повній мірі забезпечено поширення інформації про зазначений арештований актив.

Читайте також: Суд арештував 170 вагонів російських і білоруських міндобрив на 100 мільйонів

Згідно з регламентом роботи системи Prozorro.Продажі, зокрема п.7.3, електронний аукціон може бути скасовано організатором будь-якому етапі до моменту укладення договору купівлі-продажу (договору, на підставі якого буде передано право), виключно на підставі відповідного рішення.

“АРМА детально вивчить, якою є ціна арештованого мінерального добрива в перерахунку за тонну, та скільки переможець аукціону (майбутній власник) має сплатити митних платежів та ПДВ до бюджету, і ухвалить відповідне рішення”, - наголосила голова Нацагентства Олена Дума.

Як повідомлялося, у системі Prozorro.Продажі відбувся аукціон з продажу переданого в управління АРМА скрапленого газу. Арештований актив був реалізований за 50,8 млн грн.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-