Пишний: Підтримка України і знекровлювання Росії - спільне завдання для країн-донорів

Пишний: Підтримка України і знекровлювання Росії - спільне завдання для країн-донорів

Укрінформ
Підтримувати Україну та водночас продовжувати обмежувати фінансові можливості Росії – спільне завдання для країн-донорів.

Як передає Укрінформ, про це повідомив голова Національного банку Андрій Пишний у Фейсбуці

"Відновлення фінансової допомоги з боку США; ще більше санкцій проти РФ та посилення контролю за їх виконанням; прогрес України у втіленні реформ та пошук оптимального механізму, як примусити Росію відшкодувати завдані війною збитки. Це лише частина питань з порядку денного зустрічі української делегації у Вашингтоні на чолі з Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем із міністром фінансів США Джанет Єллен", - йдеться в повідомленні.

Пишний зазначив, що під час зустрічей сторони відзначили успішний третій перегляд програми МВФ, яка є основою масштабної карти українських реформ. Її виконання за неймовірно складних обставин – найкращий аргумент для партнерів дотримуватися своїх зобов’язань щодо надання фінансової підтримки.

"Підтримувати Україну та водночас продовжувати знекровлювати фінансові можливості РФ – спільне завдання для країн-донорів. Для цього США та інші держави з G7 вивчають усі можливі шляхи для використання знерухомлених активів держави-агресора на користь України. Зважаючи на інтенсивність роботи, розраховуємо на фінальне рішення найближчим часом. І це буде потужною відповіддю РФ від світової демократичної спільноти, яка залишається на боці України", - зазначив Пишний.

Читайте також: Військова допомога та активи РФ: Шмигаль розповів про зустріч із міністеркою фінансів США

Він наголосив, що лідерство США також підживлює ефективність глобального санкційного треку. Санкції мають дві основні мети – знизити доходи Росії та обмежити доступ до воєнних технологій. Зважаючи на постійні намагання РФ обійти обмеження, особливу увагу на зустрічі приділили забезпеченню контролю за виконанням санкцій.

Як повідомлялось, делегація Міністерства фінансів розпочала робочий візит на Весняні збори МВФ та Світового банку у Вашингтоні.

Фото: Андрій Пишний, Фейсбук

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-