ФДМУ планує розпочати велику приватизацію вже у другому півріччі

ФДМУ планує розпочати велику приватизацію вже у другому півріччі

Укрінформ
Фонд державного майна України розраховує, що велика приватизація розпочнеться вже у другому півріччі.

Як передає Укрінформ, про це в інтерв'ю Українському Радіо розповів голова Фонду державного майна України Віталій Коваль.

Він зауважив, що велика приватизація відрізняється від малої приватизації стартовою ціною балансової вартості активів. Активи, які коштують понад ₴250 мільйонів за оціночною або балансовою вартістю, потрапляють під критерії великої приватизації.

"З другого півріччя 2024 року ми очікуємо і наближаємо аукціони з великої приватизації. Будуть цікаві об’єкти, і санкційні, і приватизаційні. Наприклад Об’єднана гірнічо-хімічна компанія. Ми зараз активно готуємо санкційний актив, такий як завод будівельних матеріалів "Аерок". Він викликає жвавий інтерес до приватизації. Серед цікавих об’єктів виробник упаковки "ПентоПак" у Борисполі. Також є об’єкти портової інфраструктури - це морський торговельний порт Білгород-Дністровська", - зауважив Коваль.

За його словами, спиртова галузь йде до чіткого роздержавлення. Серед спиртових заводів - це Зарубинський спиртовий завод, Бджільнянський спиртовий завод, Лохвицький спиртовий комбінат.

Читайте також: На платформі Prozorro.Продажі цьогоріч реалізовано активів на ₴1,17 мільярда

"І наш "улюбленець" - це готель "Козацький", який сьогодні готується до приватизації. Це буде об’єкт малої приватизації, але ми впевнені, що ціна на аукціоні буде розігріта учасниками ринку...Тим більше, готель "Козацький" дивиться прямо на готель "Україна". Це також об’єкт великої приватизації. Два цих готелі мають бути окрасою Києва. Ми дуже очікуємо, що туди зайдуть інвестори, які будуть розвивати послугу проживання в місті", - наголосив Коваль.

Як повідомлялось, Фонд державного майна України із початку 2024 року провів понад 100 успішних аукціонів, на яких реалізував об’єктів на понад ₴900 мільйонів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-