Ветерани отримають ще ₴21 мільйон на розвиток бізнесу

Ветерани отримають ще ₴21 мільйон на розвиток бізнесу

Укрінформ
За підсумками п’ятої у 2024 році хвилі подачі заяв на гранти для ветеранів визначено 47 переможців, які отримають від держави 21 млн грн на започаткування або розвиток свого бізнесу; за увесь час дії програми переможцями стали 454 ветерани.

Про це повідомила заступниця міністра економіки України Тетяна Бережна, передає Укрінформ із посиланням на пресслужбу Мінекономіки.

“47 ветеранів та других з їхнього подружжя визнані переможцями п’ятої цього року хвилі ветеранського компоненту програми “Власна справа”. Держава інвестує в започаткування або масштабування їхнього бізнесу через гранти 21 млн грн. Загалом вже 454 ветерани та члени їхніх родин отримали позитивне рішення про надання гранту від старту цього напрямку програми на загальну суму 200 млн грн”, - зазначила Бережна.

За її словами, третина цих підприємців відкриють нові компанії, інші - розвиватимуть діючий бізнес. Під час реалізації своїх бізнес-проєктів вони створять 1 тис. нових робочих місць

Серед 47 переможців п’ятої цього року хвилі подачі заяв на гранти - 27 учасників бойових дій та 20 членів родин ветеранів. 37 переможців отримали грант розміром до 500 тис. грн, 10 - до 250 тис. грн.

Найбільше грантоотримувачів з Івано-Франківської, Сумської, Тернопільської, Черкаської областей. Найпопулярніші сфери, в яких планують розвивати свій бізнес грантоотримувачі, - оптова та роздрібна торгівля, тимчасове розміщування й організація харчування, переробна промисловість, сільське господарство, надання інших видів послуг.

Читайте також: За програмою «Власна справа» українці отримають від держави ще ₴124 мільйони

Як повідомлялось, за умовами програми, учасники бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, а також другий з їх подружжя можуть отримати такі гранти: 250 тис. грн - для ветерана за умови створення одного робочого місця; 500 тис. грн - для другого з подружжя ветерана за умови створення двох робочих місць; 1 млн грн - для ветерана, який має досвід підприємницької діяльності, зареєстрований як ФОП не менш як три роки, за умови створення чотирьох робочих місць, мінімум два з яких займуть ветерани.

Гранти у розмірі 500 тис. грн та 1 млн грн надаються за умови співфінансування з отримувачем у співвідношенні 70/30. Заявки на отримання гранта подаються через портал "Дія" разом із бізнес-планом.

Фото: АрміяInform

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-