Енергоатом випустив акцій більш як на ₴306 мільярдів

Енергоатом випустив акцій більш як на ₴306 мільярдів

Укрінформ
Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» 21 лютого зареєструвала випуск акцій на суму понад 306 млрд грн; всі цінні папери належать державі.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба компанії у Телеграмі.

«21 лютого 2024 року компанія успішно та у визначені терміни подолала черговий етап корпоратизації - отримано свідоцтво про реєстрацію випуску акцій, 100% яких належатимуть державі Україна», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що «Енергоатом» випустив цінних паперів на суму понад 306 млрд грн. У компанії повідомили, що цей крок підкреслює зобов’язання щодо впровадження відкритих корпоративних стандартів та прозорості в управлінні.

Читайте також: Енергоатом у січні збільшив виробництво електроенергії на понад 20%

«Енергоатом» розраховує, що емісія акцій дозволить залучати нові інвестиції та збільшувати капіталовкладення в енергетичний сектор.

Як повідомлялося, 29 грудня 2023 року Кабінет міністрів створив АТ «НАЕК «Енергоатом», 100% акцій якого належить державі, та затвердив його статут.

Закон про корпоратизацію «Енергоатома» вступив у дію у березні 2023 року. Статус акціонерного товариства дасть змогу НАЕК підвищити ефективність своєї діяльності, зокрема шляхом удосконалення корпоративного управління.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-