У Мінекономіки сподіваються, що Швеція долучиться до страхування інвесторів

У Мінекономіки сподіваються, що Швеція долучиться до страхування інвесторів

Укрінформ
Шведські компанії мають стійкий інтерес до інвестування в Україну, а уряд Швеції створює умови для того, аби компанії могли втілити цей інтерес.

Як передає Укрінформ, з посиланням на пресслужбу Мінекономіки, про це йшлося на Всесвітньому економічному форумі у Давосі під час зустрічі української делегації з міністром міжнародного розвитку і торгівлі Швеції Йоханом Форсселем.

«У липні 2023 року уряд Швеції ухвалив нову Стратегію співпраці з Україною у сфері відновлення та реформ на 2023–2027 роки на загальну суму приблизно 522 мільйони євро. Ми вдячні, що Шведське агентство з міжнародної співпраці та розвитку (SIDA) зосередилося на відбудові інфраструктури, зруйнованої війною, та на економічному відновленні в Україні після лютого 2022 року», - зазначив заступник міністра економіки України Володимир Кузьо.

За його словами, для виходу іноземних інвесторів на вітчизняний ринок Україна створила інфраструктуру страхування від воєнних ризиків і працює над додатковими інструментами залучення інвестицій. У цьому контексті Україна сподівається на розширення діяльності шведського Експортно-кредитного агентства (ЕКА).

«Наразі 14 національних ЕКА страхують свої національні компанії від воєнних ризиків, ми сподіваємось, що Швеція також долучається до страхування інвесторів, які готові вкладати в Україну вже зараз», - додав Кузьо.

Читайте також: Навіть під час війни можна ефективно залучати приватні інвестиції у сектор економіки

Форсселль запевнив українську делегацію, що шведські компанії мають стійкий інтерес до інвестування в Україну, і уряд Швеції створює умови для того, щоб компанії могли втілити цей інтерес.

Як повідомлялось, Швеція внесе у трастовий фонд НАТО близько 5 мільйонів доларів, які будуть спрямовані на військову допомогу Україні.

Фото: Мінекономіки

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-