єРобота: вже 239 ветеранів отримують гранти на розвиток власної справи

єРобота: вже 239 ветеранів отримують гранти на розвиток власної справи

Інфографіка
Укрінформ
За час дії грантової програми “Власна справа” переможцями стали вже 239 ветеранів та членів родин учасників бойових дій, які отримають гранти на майже 100 млн грн.

Як передає Укрінформ із посиланням на пресслужбу Мінекономіки, про це повідомила заступниця міністра економіки України Тетяна Бережна.

За підсумками чергових хвиль подачі заяв на гранти для ветеранів визначено ще 13 переможців, які отримають кошти від держави на старт або розвиток свого бізнесу на 6,7 млн грн.

“239 ветеранів та членів їхніх родин визнані переможцями ветеранського компоненту програми “Власна справа”. Загалом вони отримають гранти на старт або розширення свого бізнесу на майже 100 млн грн. 80% переможців вже отримали кошти на свої рахунки та можуть інвестувати їх у започаткування або масштабування своєї справи”,- зазначила Бережна.

З її слів, грантоотримувачі також створять близько пів тисячі нових робочих місць, на які можуть взяти, зокрема, й своїх побратимів і таким чином допомогти їм швидше адаптуватись до цивільного життя.

Серед 13 переможців чергової хвилі 6 - учасників бойових дій, 7 - членів родин ветеранів. 2 переможці отримали грант розміром до 1 млн грн, 8 - до 500 тис. грн, 3 - до 250 тис грн.

Читайте також: На підтримку бізнесу уряд цьогоріч виділить понад ₴40 мільярдів - Шмигаль

Як повідомлялось, за умовами програми учасники бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, а також другий з їх подружжя можуть отримати такі гранти: 250 тис. грн - для ветерана за умови створення одного робочого місця; 500 тис. грн - для другого з подружжя ветерана за умови створення двох робочих місць; 1 млн грн - для ветерана, який має досвід підприємницької діяльності, зареєстрований як ФОП не менш як три роки, за умови створення чотирьох робочих місць, мінімум два з яких займуть ветерани.

Гранти у розмірі 500 тис. грн та 1 млн грн надаються за умови співфінансування з отримувачем у співвідношенні 70/30. Заявки на отримання гранта подаються через портал "Дія" разом з бізнес-планом.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-