Укренерго у листопаді запустить спільні аукціони на перетин із Румунією

Укренерго у листопаді запустить спільні аукціони на перетин із Румунією

Укрінформ
НЕК "Укренерго" та румунський оператор системи передачі Transelectrica проведуть перший спільний аукціон з продажу доступу до міждержавного перетину 2 листопада.

Як передає Укрінформ, про це повідомив голова правління Укренерго Володимир Кудрицький у Фейсбуці.

"Україна переходить на єдині європейські правила доступу до міждержавних ліній для експортерів та імпортерів електроенергії. Угоду про це ми підписали з румунським оператором Transelectrica. Перший аукціон з продажу доступу до міждержавного перетину між Україною та Румунією у новому форматі відбудеться 2 листопада", - написав Кудрицький.

Аукціон відбудеться на день поставки 3 листопада.

Читайте також: НКРЕКП погодила правила спільних аукціонів для торгівлі електроенергією ще з трьома країнами

Крім того, «Укренерго» вже підписало із операторами системи передачі Угорщини, Словаччини та Польщі угоди про приєднання до загальноєвропейської аукціонної платформи JAO. Після отримання погодження від регуляторів країн-сусідів Україна зможе розпочати спільні аукціони за всіма європейськими напрямками.

Як повідомлялося, 25 серпня НКРЕКП погодила правила розподілу міждержавних перетинів з Румунією на спільних аукціонах. Функцію платформи, на якій відбуватиметься розподіл із цією країною, виконує аукціонний офіс НЕК "Укренерго".

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-