Уряд призначив аудитора для перевірки звітності Нафтогазу за 2023-2024 роки

Уряд призначив аудитора для перевірки звітності Нафтогазу за 2023-2024 роки

Укрінформ
Кабінет Міністрів затвердив аудитором фінансової звітності НАК «Нафтогаз України» компанію «ПрайсвотерхаусКуперс (Аудит)» (PwC).

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

"Фірма здійснюватиме обов’язковий аудит фінансової звітності НАК «Нафтогаз України» у 2023-2024 роках. Затвердити відповідну фірму суб’єктом аудиторської діяльності для надання аудиторських послуг рекомендувала наглядова рада НАК «Нафтогаз України», - йдеться в повідомленні.

У Мінекономіки нагадують, що «ПрайсвотерхаусКуперс (Аудит)» також була затверджена Урядом незалежним аудитором НАК «Нафтогаз України» на 2021-2022 роки за підсумками відкритого аукціону у системі Prozorro. За умовами тендеру компанія здійснювала, зокрема, аудит консолідованої та окремої звітності «Нафтогазу України», складеної у відповідності до міжнародних стандартів фінансової звітності.

Читайте також: Нафтогаз у першому кварталі отримав 7,7 мільярда гривень чистого прибутку

Як повідомлялось, 24 січня 2023 року Кабінет Міністрів України затвердив на посади членів Наглядової ради НАК «Нафтогаз України» шістьох переможців відбору: чотирьох незалежних членів та двох представників держави.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-