ПриватБанк торік отримав понад ₴30 мільярдів чистого прибутку

ПриватБанк торік отримав понад ₴30 мільярдів чистого прибутку

Укрінформ
За підсумками 2022 року чистий прибуток ПриватБанку за попередніми даними становить 30,25 млрд грн.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба банку.

"ПриватБанк завершив 2022 рік з чистим прибутком 30,25 млрд грн в умовах воєнного стану в Україні, тривалої невизначеності та потреб у підтримці власних працівників, клієнтів та малого і середнього бізнесу. Це попередні дані, до підтвердження річної фінансової звітності банку зовнішнім аудитором", - йдеться в повідомленні.

У банку зазначають, що з першого дня війни ПриватБанк тримає лінію фінансової оборони України, забезпечуючи безперебійну роботу електронних сервісів, мережі відділень і банкоматів (в усіх населених пунктах, де не було прямої воєнної загрози). До прикладу, з понад 1200 відділень щодня впродовж війни відкривалось в середньому 80% відділень. Крім того, банк зумів відновити протягом року мережу банкоматів та POS терміналів на рівні 80% і більше.

Читайте також: ПриватБанк збільшив ліміти отримання готівки у власних банкоматах

У 2022 році було видано 23,8 млрд грн малому та середньому бізнесу, що зумовило збільшення кредитного портфеля юридичних осіб після вирахування резервів на 58%. Для покриття підвищених кредитних ризиків за умов війни у 2022 році ПриватБанк сформував резервів на суму понад 14,5 млрд грн. Також протягом року було сформовано резерви під очікувані збитки внаслідок бойових дій: під втрати готівки та інших активів через руйнування приміщень та банкоматів.

Як повідомляв Укрінформ, ПриватБанк у січні-червні 2022 року отримав 6,3 млрд грн прибутку проти 11,6 млрд грн прибутку за аналогічний період 2021 року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-