Гетманцев оприлюднив концепт «Податкової в смартфоні»

Гетманцев оприлюднив концепт «Податкової в смартфоні»

Укрінформ
Голова комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев оприлюднив концепт «Податкової в смартфоні» і запрошує всіх зацікавлених до його обговорення.

Як передає Укрінформ, план з діджиталізації податкової служби на 2023 рік Гетманцев оприлюднив у Телеграмі.

Зокрема, в 2023 році планується модернізувати контакт-центр Державної податкової служби, створити інтерактивну навчальну базу для податківців та платників, розширити функціонал електронного кабінету платника.

Читайте також: Скасування податкових пільг для грального бізнесу заощадить державі мільярди - Гетманцев

Крім того, очікується запровадження е-аудиту, е-акцизу та спрощеної системи оподаткування для ФОПів через «Дію» (так званий Smart-ФОП).

Є намір вдосконалити і роботу систем моніторингу критеріїв оцінки ризиків (СМКОР) та електронного адміністрування ПДВ.

За словами Гетманцева, концепт «Податкової в смартфоні» вже викликав неабияку зацікавленість серед бізнесу. Депутат запрошує до його обговорення всіх зацікавлених.

Читайте також: Українці добровільно задекларували вже понад ₴6 мільярдів - Гетманцев

Як повідомлялося, голова комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев зауважував,що реформа діджиталізації Державної податкової служби стане «остаточним цвяхом у труну корупції в податкових відносинах та значним, неймовірним спрощенням для бізнесу. Бізнес без власної ініціативи не матиме жодного очного спілкування з податковою службою».

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-