НКРЕКП внесла зміни до Правил роздрібного ринку електричної енергії

НКРЕКП внесла зміни до Правил роздрібного ринку електричної енергії

Укрінформ
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) затвердила постанову про зміни до Правил роздрібного ринку електричної енергії, якою передбачено ряд кроків назустріч споживачу в аспекті захисту прав споживачів.

Про це йдеться на сайті НКРЕКП, передає Укрінформ.

"12 серпня 2022 року на відкритому засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), було прийнято постанову НКРЕКП № 924 «Про затвердження Змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії» (Постанова), яка була оприлюднена на офіційному вебсайті 15.08.2022", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: НКРЕКП затвердила ліцензійні умови діяльності зі зберігання енергії

Зазначається, що постановою врегульовується спрощена процедура зміни електропостачальника, що дасть можливість споживачу в порівнянні з нормативно встановленим строком переходу до нового електропостачальника в 21 день, здійснювати такий перехід за 3 дні.

Крім цього, з метою забезпечення побутових споживачів зрозумілою та коректною інформацією щодо нарахувань за спожиту електроенергію, електропостачальників зобов’язано в рахунках на оплату зазначати інформацію про початкові та кінцеві покази засобів обліку електричної енергії, на підставі яких здійснюються нарахування.

Читайте також: НКРЕКП затвердила план розвитку газосховищ до 2031 року

Також для споживачів електроустановки яких мають невелику потужністю до 0,1 кВт, спрощено відносини з електрозабезпечення, а саме, врегульовано організацію комерційного обліку та визначення обсягів споживання без встановлення засобів вимірювальної техніки (лічильників).

Як повідомлялося, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), проведе позапланові невиїзні перевірки окремих енергопостачальних компаній через їхню заборгованість перед НЕК «Укренерго».

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-