Уряд вніс уточнення щодо аграріїв, які мають право на держпідтримку

Уряд вніс уточнення щодо аграріїв, які мають право на держпідтримку

Укрінформ
Кабінет Міністрів уточнив вимоги до сільськогосподарських виробників, які мають право на отримання підтримки за програмою “Доступні кредити 5-7-9%” та портфельних гарантій.

Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України, передає Укрінформ.

Зазначається, що для сприяння залученню більшого кола сільськогосподарських товаровиробників до державних програм внесено зміни до державної програми “Доступні кредити 5-7-9%” та портфельних гарантій, згідно з якими уточнюються суб’єкти, які мають право на отримання державної підтримки.

«Відтепер держпідтримку може отримати український аграрій – фізична або юридична особи - резиденти України, за умови, що їх засновники не є громадяни держави, визнаної Україною державою-агресором/окупантом, та/або особою, яка належить або належала до терористичних організацій (суб’єкти, які мають інших бенефіціарів мають право на участь)», — йдеться в повідомленні.

Читайте також: Кредитування економіки під час війни як двигун для повоєнної відбудови

Як повідомлялося, відповідно до урядового рішення від 18 березня, програму «Доступні кредити 5-7-9%» розширено. Аграрії протягом дії воєнного стану та місяць після його завершення можуть отримати кредит під 0%. Після цього кредитна ставка становитиме 5%.

Кабінет Міністрів збільшив розмір державної гарантії компенсації відсоткової ставки за залученими кредитами для сільськогосподарських виробників під час посівної з 50 млн грн до 1,5 млрд грн для одного підприємства.

Станом на 13 квітня в Україні вже засіяно близько 2 млн га посівних площ. У Мінагрополітики очікують, що в Україні буде засіяно приблизно 70% від усіх посівних площ.

Фото: Shutterstock

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-