Київстар збільшує допомогу абонентам у роумінгу

Київстар збільшує допомогу абонентам у роумінгу

Укрінформ
Національний мобільний оператор «Київстар» збільшує допомогу абонентам у роумінгу, надаючи їм для зв’язку з рідними 250 бонусних гривень у 9 країнах.

Про це Укрінформу повідомили у пресслужбі компанії.

«Відтепер абоненти Київстар отримають для зв’язку з рідними 250 бонусних гривень у 9 країнах: Польщі, Румунії, Словаччині, Молдові, Угорщині, а також у Німеччині, Італії, Литві та Чехії», - йдеться в повідомленні.

Зокрема, як пояснили в Київстар, якщо абонент приїздить в одну із вказаних країн, то протягом доби йому автоматично нараховуються бонусні кошти та надається можливість користуватися спеціальними тарифами по всій Європі:

- 1Мб інтернету коштує 0,10 грн;

- 1 хвилина вхідного дзвінка або вихідний дзвінок по країні перебування чи в Україну – 1 грн;

- 1 SMS – 1 грн.

Тобто абоненти Київстар за рахунок бонусів можуть розмовляти з рідними та друзями 250 хвилин або можуть відправити 250 SMS-повідомлень чи використати 2500 Мб мобільного інтернету, не оплачуючи ці послуги самостійно. Бонуси будуть діяти протягом 30 днів.

Також у компанії нагадали, що, як і раніше, у роумінгу Київстар не списуються мегабайти в найпопулярніших месенджерах. Таким чином, обмін текстовими повідомленнями в Viber, Facebook, Messenger, Telegram, WhatsApp та навіть голосові дзвінки у цих соціальних мережах не тарифікуються.

Зазначається, що лише за тиждень Київстар переказав на рахунки своїх абонентів, які вимушено виїхали за кордон, понад 26 млн бонусних гривень.

Для абонентів, які перебувають в Україні, Київстар запропонував додаткові можливості для спілкування всередині країни навіть без оплати тарифу.

Крім того, Київстар разом з іншими мобільними операторами запустив національний роумінг, який дозволяє переключитися на мережу іншого оператора, якщо власний оператор тимчасово не працює у певному

Як повідомлялося, Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що обслуговує 26,3 млн абонентів мобільного зв’язку і 1,2 млн абонентів фіксованого інтернету.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-