Дозволи на перевезення з іноземними державами: Україна отримала вже 31 квоту на 2022 рік

Дозволи на перевезення з іноземними державами: Україна отримала вже 31 квоту на 2022 рік

Укрінформ
Міністерство інфраструктури України отримало вже 31 квоту щодо обміну дозволами на перевезення з іноземними державами на 2022 рік.

Про це повідомляє пресслужба Мінінфраструктури, передає Укрінформ.

"Станом на 31.12.2021 отримано та передано до Укртрансбезпеки дозволи квоти 2022 року на проїзд територією наступних країн: Австрії, Азербайджану, Болгарії, Боснії і Герцеговини, Вірменії, Греції, Грузії, Данії, Естонії, Італії, Киргизстану, Латвії, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Португалії, Російської Федерації, Словаччини, Словенії, Туреччини, Туркменістану, Узбекистану, Угорщини, Фінляндії, Франції, Хорватії, Швеції , Чехії, ОЧЕС", - йдеться у повідомленні.

У профільному міністерстві зауважили, що на початку січня 2022 року очікується отримання дозволів Бельгії, Іспанії, Румунії та Чорногорії. А також вживаються заходи щодо доставки в Україну дозволів Таджикистану та Ірану.

"Дозволи окремих країн, які ще не доставлені в Україну – Бельгії, Македонії, Сербії та Чорногорії, є в наявності на ПВД квоти 2021 року, які можуть використовуватися на початку року", - акцентували в міністерстві.

Термін дії всіх дозволів квоти 2021 року до 31.01.2022. До вказаної дати транспортні засоби мають залишити територію іноземної держави, зазначили в Мінінфраструктури.

Обміну дозволами з Казахстаном та Литвою ускладнений через переговорний процес стосовно кількості дозволів для українських перевізників.

"З 00:00 01.01.2022 всі види перевезення з Республікою Білорусь виконуються без дозволів", - повідомили у міністерстві.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-