Уряд передав Аграрний фонд до сфери управління Мінагрополітики

Уряд передав Аграрний фонд до сфери управління Мінагрополітики

Укрінформ
Кабінет Міністрів прийняв рішення про передачу цілісного майнового комплексу державної спеціалізованої бюджетної установи «Аграрний фонд» до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства.

Як передає кореспондент Укрінформу, відповідну постанову уряд ухвалив на засіданні 23 грудня.

Як зазначається у пояснювальній записці до постанови, Аграрний фонд наразі перебуває у сфері Міністерства економіки, хоча саме до повноважень Мінагрополітики належить формування та реалізація державної аграрної політики, державної політики в сферах сільського господарства та з питань продовольчої безпеки держави.

На прохання міністра аграрної політики та продовольства Романа Лещенка в протокольне рішення Кабміну внесено пропозицію про доручення Мінекономіки здійснити необхідні заходи для передачі бюджетного фінансування по ДСБУ «Аграрний фонд» Міністерству аграрної політики та продовольства до вступу в дію відповідного розпорядження про передачу.

Як повідомляв Укрінформ, у 2019 році Аграрний фонд зазнав 3,2 млрд грн збитків. Станом на кінець травня 2021 року в активах фонду перебувало 22 тис. тонн зерна, 109,5 тис. тонн мінеральних добрив і 105 млн грн на банківських рахунках.

Також повідомлялося, що Аграрний фонд 22 листопада 2021 року поінформував про початок закупівлі зерна нового врожаю 2022 року. Планується закупити 150 тис. тонн пшениці, 15 тис. тонн жита, 10 тис. тонн соняшнику і 5 тис. тонн гречки. Розмір авансового платежу встановлено на рівні 50-70% від загальної вартості поставки за договором, у відповідності до системи оцінки клієнтів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-