В Україні обрали перші інфраструктурні проєкти в рамках програми Danida Business Finance

В Україні обрали перші інфраструктурні проєкти в рамках програми Danida Business Finance

Укрінформ
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України обрало два інфраструктурні проєкти у Миколаївській області, які будуть фінансуватися згідно з рамковою угодою з урядом Королівства Данія в рамках програми Danida Business Finance в Україні.

Як повідомляє Укрінформ і посилання на пресслужбу Мінреінтеграції, відбір тривав з вересня 2021 року.

"Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України обрало два інфраструктурні проєкти, які підлягають фінансуванню згідно з Рамковою угодою між урядом України та урядом Королівства Данія в рамках програми Danida Business Finance в Україні", - йдеться у повідомленні.

Йдеться про проєкт «Модернізація системи централізованого теплопостачання ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» (Приватне акціонерне товариство «Миколаївська теплоелектроцентраль») та проєкт «Забезпечення якісними послугами водопостачання та водовідведення мешканців та бізнесу Територіальної громади міста Вознесенська» (Комунальне підприємство «Водопостачання м. Вознесенська»).

Згодом будуть відібрані наступні проєкти. Вони впроваджуватимуться у Миколаївській, Харківській, Херсонській областях, а також на контрольованих Україною територіях Донецької та Луганської областей.

Як повідомлялося, проєкти мають стосуватися відновлюваної енергетики, енергоефективності, районного теплопостачання, водопостачання та очищення води та бути комерційно неокупними.

Danida Business Finance - програма, що реалізується Королівством Данія, спрямована на розв'язання інфраструктурних проблем та передбачає надання безвідсоткових позик зі строком погашення до 10 років. Мінімальна вартість таких проєктів – 13,5 млн євро, максимальна – від 100 млн євро. Порядок відбору проєктів, пов’язаних з реінтеграцією тимчасово окупованих територій України та розвитком інфраструктури прилеглих до них територій, які підлягають фінансуванню, затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 705 від 7 липня 2021 року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-