Україна і Світовий банк підписали угоду на €300 мільйонів

Україна і Світовий банк підписали угоду на €300 мільйонів

Фото
Укрінформ
Міністерство фінансів спільно зі Світовим банком підписали угоду про надання Україні 300 млн євро позики для продовження реалізації проєктів у сфері економічного відновлення країни.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Мінфіну. 

"Міністр фінансів України Сергій Марченко і регіональний директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Аруп Банерджі 20 грудня підписали угоду про надання Україні 300 млн євро позики для продовження реалізації проєктів у сфері економічного відновлення країни", - йдеться у повідомленні.

Позика є результатом реалізації структурних реформ у сферах демонополізації ключових секторів економіки, посилення антикорупційних інституцій, удосконалення роботи ринків землі та капіталу, покращення системи соціальної підтримки.

Марченко подякував представникам Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) за співпрацю та фінансову підтримку України. Він зазначив, що підписання угоди є свідченням того, що Україна демонструє реальні результати реформ на шляху до економічного відновлення і розвитку.

У межах подальшої співпраці України і МБРР вже розробляється стратегія Світового банку Country Partnership Strategy на 2022-2025 роки, яка матиме на меті досягнення Україною стійкого економічного відновлення та зростання. Пріоритетними напрямами стратегії стануть енергетична та аграрна сфери, транспортна система.

Як повідомлялося, у червні 2021 року Україна отримала першу частину позики від МБРР (350 млн дол.) на політику розвитку у сфері економічного відновлення.

Фото: Мінфін

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-