Світовий банк надав Україні близько $350 мільйонів на підтримку соцпрограм – Лазебна

Світовий банк надав Україні близько $350 мільйонів на підтримку соцпрограм – Лазебна

Укрінформ
Світовий банк упродовж двох років спрямував близько 350 млн доларів до державного бюджету України на підтримку соціальних програм.

Як передає Укрінформ, про це сказала міністр соціальної політики Марина Лазебна під час зустрічі з представниками Світового банку, повідомляє пресслужба відомства.

Зазначається, що під час зустрічі сторони обговорили результати співпраці за два роки та основні напрямки нового ширшого стратегічного партнерства на наступні 5 років.

«Протягом 2020 та 2021 років Світовий Банк спрямував близько 350 мільйонів доларів США на підтримку соціальних реформ в Україні та програм соціального захисту. Таке визнання нашими міжнародними партнерами ефективності політики та заходів, запропонованих урядом, дозволило мільйонам людей отримати необхідну допомогу. І за це ми щиро вдячні. Також, в результаті виконання ряду погоджених індикаторів, до нового року ще 15 мільйонів доларів надійде до Державного бюджету», - зазначила Лазебна, розповідаючи про співпрацю, в результаті якої Україна отримала підтримку в реалізації необхідних програм соціального захисту для найбільш незахищених категорій людей в межах проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

У Мінсоцполітики зазначили, що сторони обговорили три основні напрямки стратегічного партнерства на наступні 5 років, зокрема: запровадження системи базового гарантованого доходу для непрацездатних, уніфікація мінімальних пенсійних гарантій та правил індексації всіх пенсій на рівні законодавства; впровадження та розбудова обов’язкової накопичувальної пенсійної системи, її інфраструктури та інвестиції у розвиток соціальних послуг у громадах, оптимізацію та цифровізацію системи соціальних виплат.

Детальний план співпраці сторони домовились напрацювати на початку 2022 року.

Як повідомлялося, напередодні перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки Юлія Свириденко повідомила, що Світовий банк виділить Україні 300 млн євро на підвищення енергоефективності.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-