МБРР надасть Україні $150 мільйонів для боротьби з COVID-19

МБРР надасть Україні $150 мільйонів для боротьби з COVID-19

Укрінформ
Міжнародний банк реконструкції та розвитку (МБРР) додатково надасть Україні 150 млн дол. США для здійснення заходів із протидії розповсюдження COVID-19.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Мінфіну.

"10 грудня 2021 року під час засідання Ради директорів Міжнародного банку реконструкції та розвитку було схвалено рішення про виділення Україні кредиту для реалізації проєкту «Додаткове фінансування Проєкту «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні» з метою залучення додаткових 150 млн. дол США для здійснення заходів із протидії розповсюдження COVID-19 в Україні. Підписання Угоди про позику відбулося 13 грудня 2021 року", - йдеться в повідомленні.

Зауважується, що додаткове фінансування планується виділити до вже існуючого проєкту, підписаного 17 травня 2021 року (проєкту «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні»), сума позики за яким становить 90 млн дол. США.

Кредитні кошти від МБРР буде спрямовано на зміцнення системи громадського здоров’я, підтримку невідкладних заходів реагування на пандемію COVID-19 через: закупівлю вакцин проти COVID-19 та послуг логістики; придбання засобів холодового ланцюга та інфраструктури логістики; проведення навчання для медичного персоналу; вдосконалення систем поводження з медичними відходами та їх утилізації; придбання й встановлення автоклавів та інших пристроїв для дезінфекції та видалення відходів; проведення кампаній з вакцинації, розроблення інформаційних систем та придбання ІТ-обладнання для управління вакцинацією, а також на інші невідкладні заходи із протидії розповсюдження COVID-19 на території України.

Як повідомляв Укрінформ, за весь час пандемії в Україні захворіли – 3 563 165 осіб; одужали – 3 205 879 осіб; летальних випадків – 91 215. За минулу добу, 12 грудня, в Україні зафіксовано 4 073 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 377, медпрацівників – 37).

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-