Кошти в рамках програми «єПідтримка» вже погодилися виплачувати 5 банків - Мінекономіки

Кошти в рамках програми «єПідтримка» вже погодилися виплачувати 5 банків - Мінекономіки

Укрінформ
Кошти в рамках програми «єПідтримка» вже погодилися виплачувати п'ять українських банків.

Як передає Укрінформ з посиланням на «Слово і діло», про це повідомила заступник міністра економіки Ірина Новікова. 

«Вже маємо підтвердження від 5 банків-партнерів щодо участі у програмі «єПідтримка». Це коло буде збільшуватись, адже ми активно проводимо консультації з усіма банками, які працюють в Україні, з метою їх долучення до програми», - заявила Новікова.

Вона уточнила, що відкриття рахунків банками для одержувачів допомоги за програмою «Підтримка» буде безплатним, без будь-яких комісій.

Сам порядок надання допомоги готуються затвердити на наступному засіданні Кабінету Міністрів України 8 грудня.

«Враховуючи великий інтерес до програми «єПідтрика» збільшено її фінансування в 2021 році з 3 до 8 млрд. Варто зазначити, що на наступному засіданні Уряду планується затвердити порядок надання допомоги в рамках програми «єПідтримка»», - додала Новікова.

Вона також нагадала, що старт програми - 19 грудня. Грошима можна буде скористатися протягом 4 місяців після отримання.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський анонсував, що з 19 грудня в Україні запрацює програма з надання 1 тис. грн громадянам, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19.

Виплата тисячі гривень здійснюватиметься у вигляді ваучерів, сертифікатів або депозитів усім громадянам, які пройшли повний курс щеплення проти коронавірусної інфекції як до 19 грудня, так і після. Кошти, які влада планує виплачувати українцям, котрі пройшли повний курс щеплення проти коронавірусної інфекції, братимуть із державного бюджету.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-