Мінінфраструктури очікує на 16-20 мільярдів щороку у залізничному та авіаційному фондах

Мінінфраструктури очікує на 16-20 мільярдів щороку у залізничному та авіаційному фондах

Укрінформ
Міністерство інфраструктури очікує, що у залізничному та авіаційному спецфондах буде щорічно акумулюватися 16-20 млрд грн. 

Як передає кореспондент Укрінформу, про це 3 грудня заявив перший заступник міністра інфраструктури Василь Шкураков під час інфраструктурного дня Європейської бізнес асоціації.

Шкураков наголосив, що Мінінфраструктури разом з Європейським банком реконструкції та розвитку у серпні 2021 року ініціювали створення спеціальних фондів для залізничної та авіаційної галузей, подібних до Дорожнього фонду.

«Ми плануємо у наступному році ще трохи попрацювати і запустити ці фонди (для залізничної та авіаційної галузей – авт.), які дозволять акумулювати 16-20 млрд грн щороку», - розповів перший заступник міністра.

За його словами, також буде створено спеціальний фонд для фінансування річкового транспорту. Для наповнення фонду у 2022 році передбачено 702 млн грн, ці кошти будуть спрямовані на ремонт шлюзів.

Як повідомлялося, міністр інфраструктури Олександр Кубраков під час форуму «Велике будівництво: авіація та туризм» заявив, що спеціальні фонди для залізничної та авіаційної галузі будуть створені у 2022 році.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-