Нафта дорожчає після рішення ОПЕК+ про нарощування видобутку

Нафта дорожчає після рішення ОПЕК+ про нарощування видобутку

Укрінформ
Ціни на нафту підвищилися у п'ятницю, 3 грудня, після рішення ОПЕК+ продовжити нарощування видобутку відповідно до узгодженого раніше плану, але група перегляне збільшення пропозиції перед наступним запланованим засіданням, якщо варіант Omicron стримає попит.

Як повідомляє Укрінформ, про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

Вартість бареля лютневої нафти Brent на 9:15 за Києвом становила $70,81 (+1,64%). Барель січневої нафти WTI торгувався за $67,66 (+1,74%). Попередні торги щодо стандартів завершилися на рівні $69,67 і $66,5 відповідно.

Організація країн-експортерів нафти напередодні не змінила свої плани щодо збільшення постачання на 400 тис. бар./добу у січні. Однак учасники групи залишили двері відчиненими для швидкої зміни виробничої політики у тому разі, якщо попит знизиться через заходи щодо стримування поширення варіанта коронавірусу Omicron. Делегати групи можуть провести нечергову зустріч до наступного саміту, запланованого на 4 січня.

«Члени групи перебувають у постійному контакті та уважно стежать за ситуацією на ринку. Тому вони можуть швидко відреагувати, коли світ почне краще розуміти масштаби впливу, який варіант COVID-Omicron може вплинути на світову економіку та попит на паливо». — написала Хіттл у своєму коментарі.

За підсумками тижня нафта Brent може впасти приблизно на 2,6%, тоді як WTI має шанс подешевшати менш як на 1%. При цьому обидві ціни падають шостий тиждень поспіль.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-